Zihin ve Ruh

Türkiye’nin Üstün Ruhsal Fitness Programı

Türkiye’nin Üstün Ruhsal Fitness Programı, Ruhunuz Üzerindeki Egemenliği Kazanmanıza Yardımcı Olmak İçin Tasarlandı. Böylece Olağanüstü Yaşam Yaşayabiliyorsunuz.

Yani, manevi bir düzeyde, öz-farkındalık kendini aşmadır. Varlığımızın tüm boyutlarında farkındalığımızı ne kadar çok gerersek, kendimizi aşarız. Bu Ruhsal Zindeliğin nihai tanımıdır. Ve merak ettik… Günümüze kolayca uyan bütünsel bir ruhsal fitness programını tasarlamak mümkün mü? Cevap…… büyük bir kükreyen EVET.

Her gün için sabırsızlıkla bekleyeceğiniz ve varlığınızın her yönünü olumlu yönde etkileyeceğiniz bir ruhsal pratiği geliştirmenize yardımcı olacak, öz-farkındalıktan oluşan, adım adım ilerleyen, yöntemsel, eğlenceli, adım adım bir yolculuk.

Aynı şekilde, bir fitness eğitmeni sizi spor salonunda eğitecek, fiziksel gücünüzü arttırmak için yeni egzersizler öğretecek, hocalarımız her gün spiritüel “kaslarınızı” inşa edecek bir dizi egzersizle size rehberlik edecektir.

Ruhsal zindeliğiniz geliştikçe, kendinizi ruhunuzla mümkün olan en derin şekilde hizaladığınızdan daha çabuk bulacaksınız.

Ve bu derin dönüşümü sadece 60 gün içinde yaşayacaksınız,

Çünkü…

Bu Sadece Bir Kurs Değildir – Merkezimizin Yeni Görev Öğrenme Platformunda 60 Günlük Canlı Koçluk Programı – Bu yüzden Geleneksel Kurslardan% 500’e Kadar Daha İyi Öğrenebilirsiniz
İşte bulduğumuz şey burada…

Geleneksel ders alma şekli: Bir kursa yatırım yaparsınız ve kendi zamanınızda yaklaşık 8-10 saat boyunca kendi başınıza öğrenirsiniz. Bazıları bir haftasonu boyunca yapabilir ve bazı diğerleri birkaç ay içinde uzayabilir.

Ama bunu kendiniz yapıyorsunuz ve sorumluluk ve heyecantan yoksun.

Merkezimizde öğrenme platformunda yürütülüyor, bu yüzden hocalarımız gerçek zamanlı rehberliği altında binlerce başka programla birlikte programa devam edeceksiniz.

Yorum Yap