Zihin ve Ruh

Sutraları Okumak İçin 5 Madde

Bu Hocaları Benzersiz Hale Getiren 5 Madde

1. Modern Dünyaya Önceden Erişilemeyen 5.000 Yaşındaki Sırlar
Sutralar, sizi derinden Kaynağa bağlamak için enerji alanınızı sarsan eski vedalardan gelen mistik ifadelerdir. Onları çalışmak, Hindistan’da aydınlanmış bir usta olarak yıllarca çalışmak anlamına gelir. Ama burada, onları evinizin rahatlığında hocalar tarafından tohumlandıracaksınız.

Anında Gerçeklik Üzerinde Üstel Etki
2. Anında Gerçeklik Üzerinde Üssel Etki
Sutraları uyguladığınızda, titreşiminizi yükseltirsiniz ve çevrenizdekilerin titreşimlerini yükseltirsiniz – arkadaşlarınız, aileniz ve müşterileriniz. Bu dersi incelediğinizde, sadece kendi bilincinizi arttırmaz, dünyayı iyileştirir!

Arzularını ve umutlarını çiz
3. Hem Yeni Başlayanlar hem de Gelişmiş Arayanlar İçin
Bu dersle ilgili benzersiz şeylerden biri, istediğiniz seviyeyi tam olarak sunmak için seviyenizde konuşmasıdır. Altı haftalık yolculuğun tamamı, arzularınızı ortaya çıkarmak ve sonuçların gerçekte var olmasını sağlamak için enerji alanınızı değiştirecek şekilde tasarlanmıştır.

Bilincinde Büyük Değişimler
4. 6 Hafta İçinde Bilincinde Büyük Değişimler İçin Tasarlanmıştır
Eski ve modern araçlarla dolu bu ders, anında bilinç genişlemesini tetiklemek için tasarlanmıştır. Sen sadece öğrenmek değil, aynı zamanda hocalar ile sutra bilgelik uygulamak ve gitmek gibi çeşitli olağanüstü manevi hediyeleri kilidini.

Hocalar ve arkadaşlarınız
5. Hocalar ve Diğer Farkında Arayıcıların Toplumsal Destekleri
Kayıt olduğunuzda, samimi bir çevrimiçi ortamda hocalardan ve arkadaşlarınızın şirketlerinden keyif alacaksınız. Bu, ruhsal yolculuğunuzda hızlı ilerlemenizi sağlayan titreşimli bir girdap oluşturur. Bu tek başına diğer benzer kurslara göre muazzam bir avantajdır.

Yorum Yap