Zihin ve Ruh

Sizi Dönüştürecek 8 Yol

1 Amacınız ile uyumlu olacaksınız
Çoğu insan asla bir amaç yaşamamaktadır. Gallup’a göre Amerikalıların% 54’ünün işlerinden hoşlanmamasının nedeni budur. Ama spiritüel olarak hizalandığında, ruhun seni amacına götürür. Sonunda bir iş ya da iş ile değil, size anlam katan bir kariyerle sonuçlanırsınız çünkü orada olmanız gerektiğini biliyorsunuzdur.

2 Kendinizi akış halinde bulacaksınız
Akış, her gün, yaratmak istediğiniz şeylerin güzel vizyonları ile yaşamanız anlamına gelir, ancak her gün size güzel bir sevinç zarfı getirir. Akış halinde olduğunuzda kendinizi eşzamanlılıklara, tesadüflere ve kendinizi evren sırtınız gibi hissediyorsunuz.

3 Daha tutarlı tutarlılık durumları yaşayacaksınız
Her gün merak ve neşe içinde yaşarsın. Sevinç, insan varoluşun nihai hallerinden biridir. Ama en iyi yanı, günlük olarak neşeli olduğunuz zaman, çevrenizdeki insanlar. Son hedeflerin son hedefi. Hayatta yaptığımız her şey, insanların aldıkları her karar, çoğu kez kısa neşe örneklerini deneyimleyebilmeleridir. Ama ya eğer herhangi bir hedefe ulaşmadan önce bu deneyimler tutarlı bir şekilde sizden geliyorsa. Şimdi, ustaların yüzyıllardır vaaz ettiğini öğrendin.

4 Kendiniz ve dünya ile huzur içinde hissedeceksiniz
Sadece kendi düşüncelerinizle değil, dünyayla birlikte huzur içinde hissedeceksiniz. Bu, başka insanların olumsuzluklarını ya da dünya üzerinde olumsuzlukları göz ardı etmemek, üzülmemek ya da bundan etkilenmemek anlamına gelir. İyi olduğunuzu bilerek ezici bir huzur duygusuyla dolduracaksınız ve ruhunuzun sizin için dışarıda olduğunu göreceksiniz.

5 Fark yaratmak için derin bir istek geliştireceksiniz
Merkezimizde yaptığımızın nedenlerinden biri, gezegen üzerinde fark yaratmak isteyen insanları yaratmak istediğimiz içindir. Bu programın yan etkilerinden biri, insanlığa ve tüm hayata karşı bir şefkat geliştirmeye başlamanızdır. Bu, doğal olarak dünyada daha iyi bir şey yapmak istemektedir. Bu seviyedeki insanlar daha fazla gönüllü olma, iyi şeyler yapma, din, kültür ve etnisitenin ötesine bakma ve gezegendeki tüm insanlarla akrabalık hissetme eğilimindedir. Onlar bir fark yaratmaya çalışıyorlar çünkü dünyaya geldikleri zamandan daha iyi ayrılmak için derin bir özlemi var.

6 Daha sağlam bir empati duygusu geliştireceksiniz
Empati, 21. yüzyılın en güçlü araçlarından biridir. Bu yolda ilerlerken, empatinizin arttığını göreceksiniz. Daha fazla şefkat, anlayış ve başkalarına daha fazla bağlılık hissedersiniz. Empati’nin işteki performansınızı iyileştirmek, sizi daha çekici kılmak ve başkaları üzerinde olumlu bir etkiye sahip olmanız için kanıtlanmıştır. Bu sadece liderlik için değil, evde çocuk yetiştiren bir anneden herkes için bir ekiple çalışan bir ofis yöneticisine yönelik önemli bir beceridir.

7 Duygusal olarak farkına varacaksınız
Duygusal olarak farkında olmak, negatif duygular kafanıza girdiğinde, döküntü eylemine atlamanıza sebep olmaz. Aksine, onları gözlemlersiniz. Onları girerken zihninize girerek onları nasıl hissettiğinizi görebilirsiniz. Arkanıza yaslanıp onları izleyebilir ve hiçbir şey yapamazsınız. Öfkeyi gözlemleyebileceğinizi hayal edin. Ve ona tepki göstermeden, onların geçmesine izin verirsin. Bu, duygusal olarak farkında olmanın özüdür.

8 Son olarak, kendi hayatınız boyunca tam bir egemenliğe sahip olacaksınız.
Egemenlik, kendi kurallarınızı yerine getirdiğiniz, kendi kurallarınızda yaşadığınızı ve öğretmenlerin, vaizlerin, babaların, annelerin, kültürün veya dinin söz konusu olduğu, başkalarının kurallarını, yargılarını, görüşlerini ve zorlamalarından etkilenmediğinizi ima eder. Kendi hayatını kurallarına göre yaşıyorsun. Kendine ve ruhuna karşı doğru yaşadığının bilinciyle.

Yorum Yap