Zihin ve Ruh

Şifacı Hocalara Katıl

Merkezimiz, Enerji Çalışması Üzerine En Derin Derinlemesine Ana Çalışmayı Sundu…

Enerjinizi Enerjiye Nasıl Girebiliriz? Cevapları Almak, Kendinizi İyileştirin, Eşzamanlılıkları Çekin, Titreşiminizi Yükseltin… Ve Dünya Üzerinde Bir Etki Yapın
Günlük Hayatınızda Blokların Hızla Üstesinden Gelmek İçin En Şaşırtıcı Etkili Enerji Sırları ile Size Yol Gösteren Bu Programda Şifacı Hocalara Katıl.

Bu program fiziksel bedenden daha fazlası olduklarını anlayan insanlar içindir, kendilerine bilinçli, enerjik bir bölüm vardır – bizim bir parçası olarak okulumuzun sistemi bize nasıl kullanacağımızı öğretmemiştir.

Dualite, bu dünyada daha iyi işlev görmesi için dual vücudunuzun enerjik tarafını kullanmayı öğretir. Daha fazla sağlığa, ruhsal becerilerinizde artışa, daha yüksek farkındalık düzeylerine ve dolayısıyla dünyadaki daha etkin bir şekilde işlev görme yeteneğine yol açar.

Hayatınızı tek bir kolla yaşadığınızı, sırtınızın arkasına bağlı ve dünyanın tek eliyle çalışan bir adamı olarak hayal edin. İkinci kolunun aniden serbest kaldığını hayal edin. Toplumumuzun bu kadar uzun süre bastığımızı öğrettiği enerji bedenini kullanmayı öğrenmeye başladığınızda böyle hissettiriyorsunuz.

Gittiğiniz her yerde, görünmez bir dünyayla etkileşim halindesiniz.

Şimdi etrafına bak:

Onları göremeseniz de, görünmez radyo dalgaları ile kuşatılmışsınızdır… televizyon programları size doğru ışınlanıyor… cep telefonu dalgaları… wifi… elektromanyetik güçler… ve daha fazlası.

Bu görünmez dalgaların gerçek olduğunu biliyorsunuz – aksi takdirde televizyon izleyemez, internette sörf yapamaz veya radyo dinleyemezsiniz.

Görünmez bir enerji dünyasında yaşıyorsun.

Ama sen biliyor muydun…

Yorum Yap