Zihin ve Ruh

Seni Bekleyen Ruh’un Muhteşem Hediyeleri

Ne Öğreneceksiniz?
Seni Bekleyen Ruh’un Muhteşem Hediyelerini Keşfedin
Ruh’un senin için tuttuğu mistik hediyeyi açmak ister misin?

Her zamanki beş duyunun (dokunma, tat, görme, duyma ve koku) ötesine geçmeye ve sezginizin altıncı hissi de dahil olmak üzere diğer duyuların ruhaniyet yükseltmelerini, baskınlığı, kefirliliği keşfetmeye hazır mısınız?

Ruhsal alemlerde yüksek uçmak istiyor musunuz (ve belki de fiziksel alanda havaya uçup uçabilir)?

Bu ders, merdivenin kişisel olarak yerine getirilmesi için bir sonraki adımdır.

Hocalar uzun zamandır bazı metafizik gelenekler içinde korunan bir yol açtı. Bu ders, kutsal rehberlik ve korumanın bir balonuna güvenle sarılırken, kişisel ve ruhsal gelişiminizde ileriye doğru büyük bir adım atmanızı ve sizi silmeyi amaçlayan ezoterik bilgi ve teknikleri içerir.

Sutras’a Girerken Manevi Destek Arayanların Tipik Olarak Deneyimleri
Bir ton kişisel çalışma yaptıktan sonra bile, çoğu insan kendini gerçekleştirme ve manevi armağanların yakınında bulunmaz. Çünkü onlar hiçbir zaman süt gibi güçlü bir ruhsal çerçeveye maruz kalmamışlardır. Bu yüzden ruhsal genişlemelerinde, yaşamın hemen hemen her alanında değişikliklere yol açan muazzam atılımlar yaşarlar.

1 Kader
Ruhsal genişlemenin bir sonucu olarak, bu dersten geçecek olursanız, kaderinizin kontrolünü sizde hissedersiniz. Artık onu şansa bırakmıyorsunuz – istediğiniz şeyi tutkulu bir şekilde yaratıyorsunuz.

2 Yaşam amacı
Şüphesiz muazzam miktarda şüphe duyulduğunda, netlik artık kalıcı bir fikstür haline geliyor. Hayata neden verildiğini ve ne yapman gerektiğini söylediğini anlayacaksın. Hayatın yeni bir anlam kazanacak.

3 Kariyer ve Finans
Verimlilik, ne yapmak istediğiniz hakkında net olduğunuzda uçar. Sonuç olarak, kariyeriniz şimdiye kadar sadece hayalini kurduğunuz seviyelere zum yapar. Ve sonuç olarak paranız da öyle.

4 Duygular
Öfke, korku, hayal kırıklığı, kıskançlık ve sabırsızlık artık onların egemenliğine sahip olmayacak. Bunun yerine, duygusal manzaralarınız sürekli olarak sakin, sakin ve odaklanmış düşüncelerle doldurulacak.

5 Sezgi ve diğer psişik yetenekler
Sezginize erişme yeteneği, ruhla bağlantınızın derinliği ile doğru orantılıdır. Bu nedenle, daha yüksek sezgi hissi ve aynı zamanda basiret gibi diğer psişik yetenekleri bekleyiniz.

6 Travmalar ve kötü anılar
Bir daha asla kötü bir hafızayla yaşamak zorunda kalmayacaksın. Etrafınızdaki kalın bir örtü kaldırılmış gibi farklı şeyler görmeye başlayacaksınız. Her durumda, geçmişte veya şimdiki mutlak gerçekleri göreceksiniz.

7 Mutluluk, üretkenlik ve yerine getirme
Hafif bir pozitiflik döngüsüne yakalanırsınız. Duygularınız üzerinde daha iyi bir kontrole sahip olmanın ve daha üretken olmanın bir sonucu olarak, daha yaratıcı akışa ve yerine getirmeye götüren daha mutlu olursunuz.

8 Aşk ve ilişkiler
Ruhsal genişlemenizin bir sonucu olarak, kendinizi bir şefkat ve empati işaretçisi olarak görürsünüz. Bu, romantik ilişkilerinizde daha iyi bir yakınlık sağlar ve yaşamdaki doğru insanları çekmeye yardımcı olur.

9 Sağlık ve canlılık
Hayatınızdan kaçırdığın tek şey stres olur. Ve obezite, baş ağrısı, depresyon ve hatta gastrointestinal problemler gibi stresle ilgili tüm hastalıkları ortadan kaldırır.

10 Spiritualizm
Ve tabii ki, Kaynak ile bağlantınız açısından çok daha yüksek bir seviyede olacaksınız. Hayat, kutsal bilgeliğe ve rehberliğe giden bir kanalmışsın gibi yaşanacak. İçinde ilahi hissedeceksin.

Yorum Yap