Zihin ve Ruh

Şaşırtıcı Hızlı Aksiyon Bonusları

Artı Bu Şaşırtıcı Hızlı Aksiyon Bonusları Alın

4 Güçlü Dönüşümsel Hipnoterapi Ses Parçalarını Aldınız.

1 Kendine Güven ve Benlik Saygısı Kazanın
Bu muhtemelen benim yaptığım en popüler 1 oturum. Bunu geçtikten sonra binlerce insanın aniden harika hissettirdiğini gördüm. Bunu deneyimlediğinizde, karanlık bir şüphe ve güvensizlik perdesinin üstünüzden kalkmış gibi olur. Kendinize daha açık, daha mutlu ve inanılmaz derecede daha olumlu hissedeceksiniz.

2 Mükemmel İlişkinizi Çekin
İnsanların hayallerinin eşini çekmesini engelleyen ya da şu anki partneriyle inanılmaz bir zaman geçirmenin neyin zihinsel bir engel olduğunu çok sık görmüştüm. Bu blok% 99 kişi için tamamen radar altında uçuyor. Ancak bu oturumda, onu yakalayabilir ve ortadan kaldırabilirler.

3 Derin Kırılmamış Uyku Al
Uyku, hayatınızdaki her şey üzerinde dalgalanma etkisi yaratabilecek tek alan. Yoksun bırakıldığında, sağlığınızı, partneriniz ve çocuklarınızla ilişkilerinizi, işyerindeki performansı ve bin başka şeyi etkiler. Bu seans sizi geceleyin derin uykuda canlandırarak gece uykuya çevirdiğini tersine çevirir.

4 Kamu Konuşmalarının Korkusunu Aşmak
Herhangi bir grup insanı al ve onların 1. korkularının ne olduğunu sor. Şanslar, “kamusal konuşma” kelimelerini duyacaksınız. İnsanlar bu korkuyu ortadan kaldırmak için koçlarla binlerce dolar ödüyorlar. Ama hepsi bu oturumu deneyimledikten sonra düzeltilecek yanlış bir zihinsel modelden kaynaklanıyor.

Yorum Yap