Zihin ve Ruh

Ruhsal Öğretiler

Merkezimizde Ruhsal Olarak İleri Düzey Derse Giriş

Merkezimiz Gizli Sihirini Tanıtır – İçinizdeki İlahiyatınızı Çağırmak ve Ruhsal Hediyelerinizi Kilidini Açmak İçin En Güçlü Ruhsal Araç.

Ruhsal Farkındalık, Ruhsal İfade ve Paranormal Güçlerin Daha Yüksek Düzeyine Girin… Böylece Sonunda En Büyük Benliğinizin En Büyük Vizyonuna Evrimleyebilirsiniz.

Bu ders, ilahi benliğiyle bağlantıyı derinleştirmeyi ve sahip olmaları gereken ruhsal armağanları ve psişik yetenekleri açığa çıkarmak isteyen herkes içindir.

Binlerce yıl önce, atalarımızın telepati, aura okuması, ön tanıma ve bedenleri içinde İlahiyat’ı deneyimleme yeteneği dahil olmak üzere artık otomatik erişime sahip olmadığımız birçok ruhani yetenekleri vardı.

Ancak, aynı DNA’yı atalarımızla paylaşsak da, bu yetenekleri çoktan unutmuştuk.

Her hafta, hocalarımız başlangıç ​​yolunuz boyunca daha fazla sırrı ortaya çıkararak, size temel enerjinizi temizlemenize ve dengelemenize olanak tanıyan pratik alıştırmalar ve mistik araçlar sunar. Böylece sütürler bilincinizin verimli zemini içinde tohumlanabilir.

Öğreneceksiniz

Sütürler gömülü duyguları ve yaşam gücünüzü rehin tutan geçmiş travmaları temizlemede nasıl çalışırlar, böylece zihinsel, fiziksel ve duygusal olarak özgür olabilirsiniz.

Ruhsal potansiyelinizi genişleten vücuttaki belirli merkezler nasıl aktive edilir.

Sutra uygulamasını yaptığınızda tezahür etmeye başlayan manevi armağanları nasıl sorumlu bir şekilde bulabilir ve kullanabilirsiniz.

Sizi yönlendirmek ve korumak için orada bulunan yüksek manevi varlıkları nasıl çağırırsınız.

Ruhsal gelişiminizde inisiyasyon neden bu kadar önemlidir?

7 ruhani ışınların spektrumunda kimsin?

Sutralar: Daha Yüksek Bilinç ve Ruhsal Güçlerin Anahtarı
Yeryüzüne gömülmüş bir tohum gibi, tek yapmanız gereken güneş ışığına maruz kalmak ve ruhsal armağanlarınızı sağlığa geri kazandırmak için biraz beslenmek.

Ve Sutras’ın geldiği yer burası.

Sutras ile, stres olmadan dengeli bir enerji alanını sürdürmek, duygularınızla temas halinde kalmak, çakralarınızı izlemek ve tıkanıklıklarınızı gidermek sizin için kolaydır.

Birlikte dokundukları zaman titreşimleri yükselttikleri ve kapıları daha yüksek bilince açacakları kutsal ipliklerdir. Telepati, zaman yolculuğu, havaya yükselme ve süper-duyusal algı gibi doğaüstü güçlerin anahtarıdırlar.

Sutras’ın gücü ile, herkes kendi ruhani hediyelerini yeniden aktive edebilir.

Tanıtımı… Modern Bir Usta Olun: Ruhsal Süper Güçlerini Hocalar ile Harekete Geçecek 6 Haftalık Kurs

Modern Bir Usta, yaşamsal travmalarınızı ortadan kaldırmak ve ruhsal uygulamanızı sadece altı hafta içinde stratosfere fırlatmak için antik tekniklerin ve modern bilginin mükemmel kombinasyonunu sağlar. Bu yolculukta, 20 Hindu Veda’dan gelen, güçlü mucize ifadeler, daha yüksek bilinç alemlerine ulaşma ve doğuştan gelen müthiş armağanları ve güçleri açığa çıkarmanın anahtarını elinde bulunduran 20 Sutra’ya başlayacaksınız.

Fırlatma aracınız olarak bu 20 sütür ile, geçmiş travmaları serbest bırakıp iyileştirebilir, yaratıcılığınızı açığa çıkarabilir ve Melçizedek Sırası gibi Ruh’un müthiş alemlerine başlayabilirsiniz. Bu, enerjinizde, hayatınızın her yönünü olumlu ve kalp açıcı bir şekilde etkileyecek büyük bir kayma yapmanın en hızlı ve en emin ayaklı yolu.

“Hayal edebileceğinizden daha güçlü olduğunuzu unutmayın – ve varlığınızın bütünü, fiziksel bedeninizin sınırlarının çok ötesine uzanır. Hepimiz bir keşif, iyileşme ve büyüme yolculuğumuzdayız… gerçek anlamda olması gereken kendinden emin, güzel ve bütün varlıklar olmaya bizi yönlendiriyor. ”

~ Hocalar

Yorum Yap