Zihin ve Ruh

Ruhsal bir fitness programı

Bildiğiniz Gibi, Sadece Fiziksel Varlıklardan Daha Fazlasıyız.

Bize manevi bir boyut var – geçmişte başımıza gelen her şeyi yöneten ve gelecekte bize gelecek olan her şeyi yönetmeye devam edecek bir boyut.

Ne var ki, ne eğitim sistemimiz ne de politik ve iş dünyamız onu ne kadar az tanırsa, bu prensiple nasıl yaşanacağımızı bize öğretir.

Bu yüzden fiziksel olarak uygun olsak da … çoğumuz kendimizin olmasını istediğimiz kadar manevi olarak değiliz.

Ya ruhsal bir “fitness programı” varsa…

Fiziksel uygunluğun modern bilimi kadar kesin
Ruhsal farkındalığınızın en derin 12 seviyesini güçlendirmek için tasarlandı
Ve 60 günü aşkın, fiziksel gerçekliğinizin sınırlarını aşmanıza neden oluyor?
Çoğu İnsan Ruhsal Yolu Neden İki Adım İleriye Giriyor Bir Adım Geri
Bir süredir manevi yollarda olabilirdin. Ve iç sesinizle bağlantı kuramadıkça, kendi sezginize erişip, aşkın uygulamalara zaman ayıramayacağınızı biliyorsunuz.

Ama sonra zorlu bir programa ve ruhsal olarak ilerlemenizi imkansız kılan sizin için ihtiyaç duyan bir bütün insanlar evrenine sahipsiniz.

Böylece, bir anda zen, sakin ve huzur içinde olmaktan kurtulursunuz… Ve bir sonraki ruhsal olarak boş hissetmek.

Ruhsal yolunuzda gerçekten ilerlemenin tek yolu, birçok arzunuzu ve isteğinizi bırakmaktır.

Bu, yalnızca kendinizin daha derin bir kısmını kesiyormuşsunuz gibi hissetmenize neden olabilir. Ve çoğu insanın mağdur düşmesine neden olan şey, sağlıksız alışkanlıklar ve olumsuz düşünceler döngüsü ile ruhunuzdaki boşluğu doldurmaya çalışıyor.

Bu şekilde olmak zorunda değil.

Yaşadığınız gerçek bu olsa da, şu an sizin suçunuz değil. Varlığımızın diğer önemli yönünü anlama ve beslemeye çok önem veren fiziksel bir gerçeklik içinde çok derinden kökleşmiş bir dünyada yaşıyoruz – Ruhumuz.

Fiziksel vücudumuzun iç işleyişini ortaya çıkarmak için büyük adımlar attık ve fiziksel olarak uyum sağlamamıza yardımcı olacak bir dizi program sunan ülke genelinde dağılmış on binlerce spor salonumuz var.

… Ruhu beslemek ve ruhsal olarak uyum sağlamak için aşkın bir uygulama geliştirmemize yardımcı olmak için kayıt olabileceğimiz bir “spor salonu” olmadı.

Bugüne kadar.

Yorum Yap