Zihin ve Ruh

OmHarmonics ve Yoga Nedir?

Fındıklar Ortak mı?
Her ikisi de son derece esnek!

OmHarmonics yoğun insanlar için tasarlanmıştır, bu da her gün beş parçayı dinleyebileceğiniz veya bir araç seti gibi kullanabileceğiniz ve gününüzü nasıl tadacağınıza bağlı olarak size hizmet edenleri seçip seçebileceğiniz anlamına gelir. Ayrıca, ses parçalarının her biri 2 versiyona sahiptir: 30 dakikalık bir versiyon ve programınıza uyan 15 dakikalık bir versiyon.

Unutmayın, burası meditasyon, önyükleme kampı değil, bu yüzden kendinizi çok meşgul bulursanız birkaç günü atlamak gayet iyi.

Meditasyon ile başarının en önemli anahtarı, kararlılık ve tutarlılıktır – bu yüzden bunu kendi hızınızda yapmaya devam edin (ki bu, OmHarmonics’i kullandığınızda çok daha kolay hale gelir) ve istediğiniz sonuçları elde edersiniz.

1 GÜN BAŞLAYIN
Önce bunu dinleyin, gün boyunca süren pozitif enerjiyle kendinizi şarj etmek için uyandığınız anda.

2 ODAK
Bir göreve odaklanmanız gerektiğinde, bu parçayı açın. Anında odaklanın, o kadar keskin ki, ekmek dilimleyin.

3 KIVILCIM
Parlak fikirleri ve kutu dışı çözümleri incelemek için ince bir havadan çıkmış bir anlık yaratıcılık ve ilham.

4 DENGE
Yoğun bir günden sonra inmek gerektiğinde. En telaşlı günlerden sonra bile keşiş gibi sakinlik ve rahatlama.

5 DERİN DESTEK
Derin, doğal, kesintisiz bir uykuya kavuşmadan hemen önce – huzursuzluk olmadan.

Merkezimin Değeri:
OmHarmonics neden diğer meditasyon seslerinden farklı?

BENZERSIZ BEYİN TEKNOLOJİSİ
Benzersiz beyin dalgası teknolojimiz size dakikalar içinde derin, zahmetsiz, keyifli bir meditasyon sunar. Bu düzeydeki sonuçları başka hiçbir yerde bulamazsınız.

ÇİFT MODALİTE ÖĞRENİMİ
Diğer zaman alıcı meditasyon yardımlarından farklı olarak OmHarmonics, öğle tatilinde bile keşiş gibi meditasyon yapmanızı sağlar. Her parçanın 15 dakikalık veya 30 dakikalık varyantı arasında seçim yapın.

HEROİK HOCA DESTEĞİ
Kahraman Hoca Desteği standart olarak geliyor. i ipuçları veya yardım almak için olsun, müşteri destek temsilcilerinden oluşan neşeli ekibimiz her zaman size yardımcı olur.

MOBILE’INIZDA MUHTEŞEM
OmHarmonics sesleri iPod, iPad veya diğer herhangi bir multimedya oynatıcınızda kesintisiz oynatım için tasarlanmıştır. Artık etiket ve dosya formatları ile uğraşmak yok.

MERKEZİMİZDEN YAYINLANMIŞTIR
OmHarmonics, Merkezimiz tarafından gururla yayınlanmaktadır. Sektördeki en sıcak, en dönüştürücü içeriği yayınlama konusunda kendimizle gurur duyuyoruz. Sen emin ellerdesin.

Yorum Yap