Zihin ve Ruh

Hocalardan Destek Alın

Kişisel gelişimi deneyimleyebildiğiniz zaman, kişisel gelişim için neden hocalardan destek almalısınız?

Meditasyon, görselleştirme veya tezahürü kullanan çoğu kişi gibiyseniz, hedefiniz basittir: kişisel engellerinizi aşmak istersiniz. Geri vermek ve en yüksek potansiyelini gerçekleştirmek istiyorsun.

Ve biliyorsunuz ki dünya genelinde, sizin gibi daha fazla insan daha bilinçli bir yaşam tarzına uyanıyor.

Ama neden bu “şanslı” insanların derin yaşamı değiştiren aşkınlığı deneyimliyorsunuz – hala mali mücadelenizle, sağlıkla ilgili zorluklarla, yerine getirilmemiş potansiyelle ve kariyerinizde ve kişisel yaşamınızda sarsıcı, öngörülemeyen zirveler ve yaylalarla güreşken olabilir misiniz?

Bilinçli bir şekilde evrim geçiren ve bilinçli olarak sıkışıp kalmış arasındaki fark budur…
Kişisel gelişiminizi nasıl geliştirdiğinizle ilgili. En çok zihinsel güçlendirme sistemleri ve teknikleri, tam olarak ne yapacağınızı ve bunları uygularken nasıl hissetmeniz gerektiğini söyleyen katı, pasif meditasyon biçimine odaklanır.

Ama Silva Metodu’nda, sizlere somut, derin ve kalıcı bir değişimi kıvılcımlamak için aktif bir meditasyon formu ile eğitiyoruz. Bu da, 5 duyunuzun her birini ellerinizden gözünüze nasıl kullanacağınızı, canlı sembolleri görselleştirdiğini ve çağırdığınızı gösteren anlamına gelir. tamamen uyanıkken alfa ve teta seviyelerinde işlev görecek hiper-spesifik semboloji.

Bunu, daha güçlendirilmiş bir yaşam tarzı oluşturmak için bir araya gelen, zamana karşı test edilmiş ve yüksek derecede rafine edilmiş zihin egzersizleri setiyle yapacaksınız: istenmeyen alışkanlıkları ve inançları aşabileceğiniz, kariyerinizi, kişisel yaşamınızı, ilişkilerinizi ve sağlığınızı değiştirecek ve hatta sevdiklerinizin hayatlarını etkileyin.

Merkezimizin Metodu, vücudunuzun tam olarak nasıl çalıştığını gösteren kişisel bir antrenöre sahip olmak ve istediğiniz sonuçları elde etmek için farklı kas gruplarıyla nasıl çalışacağınız gibidir – kaslarınız yerine, zihninizle çalışıyorsunuz.

Yorum Yap