Zihin ve Ruh

Herşeye Sahip Olabilirsiniz

“Herşeye Sahip Olabilirsiniz” Zihniyetini Deneyimleyeceğiniz Sekiz Yol
Sekiz dönüşümün sonucu inanılmaz bir “Hayatta İstediğiniz Herşeye Sahip Olabilir” zihniyetidir. Bu, pop psikolojinin nasıl davrandığına dair “pasta ve yiyebildiğiniz” yüzeysel değildir. Bundan daha derin.

Sekiz dönüşümden sonra… “sonsuz olasılıklar” duygusunu bilinçaltında deneyimleyeceksiniz.
Bu hayat değiştiren sekiz haftada, sen…

1 Crystal Clarity’deki Misyonunu Gör
Dünyanın en iyi% 1’inin en inanılmaz iki özelliğinin tadını çıkarın – odaklanma ve açıklık – böylece aklınız nihayetinde kendi isteğinizi yerine yerine iradenizi takip edebilir.

2 Hayallerinizdeki Değişim Gerçekliği
Güncel, istenmeyen ve zararlı düşünce paradigmalarını gözden kaçırırken, en sağlam ve kanıtlanmış başarısı “Zihinsel Modeller” de yerini alıyor.

3 Hayatı Çok, Çok Farklı Bir Şekilde Deneyimleyin
Bilinçaltı zihninize, kalbinizin arzularının ne olduğu konusunda … zahmetsizce, Çekim Yasası’nın güçlü gücünü etkin bir şekilde ayarlayarak zahmetsizce iletişim kurun.

4 En Büyük Hedeflerinizin Bile Gelmesini Gerçekleştirin
Değişikliklere ve alışılmadık ortamlara karşı kurşun geçirmez olun, böylece bilinmeyen başarı topraklarını seyrederken yolculuğunuzda sürekli ilerlemenin tadını çıkarabilirsiniz.

5 Bir Arada Doğru Kararları Verme
Olağanüstü üretkenlik deneyimini yaşayın, böylece sıradan şeyleri yapılacaklar listesinden hızlı bir şekilde alabilir ve sizi gerçekten mutlu eden şeylere daha fazla odaklayabilirsiniz.

6 Şimdi Kendinizi Özgür ve Topraklanmış Bulma
Milyonlarca insanın milyonlarca insanın mükemmellik peşinde koştuğu, dünyanın en iyi süper başarıları gibi günlük alışkanlığınızı da başarıya taşıyın.

7 Sıfır Pişmanlık ile Toplam Yerine Getirmenin Keyfini Çıkarın
Hem iç hem de dış dünyadaki eleştirilerin sizi rahatsız etmeyeceği ve tüm varlığınızın övgü ve sevgiden başka bir şey yansıtmadığı, kendi kendine sevginin dünyasına dalın.

8 Kendi yolunu kesmek için güvenin var
Tavsiye için başkalarına bakmaktan vazgeçmek ve bunun yerine hızlı ve tekrarlanan başarılara sahip kendi vahşi izinizi alevlendirmek için aşırı özgüven ve “yeterlilik” elde edin.

Yorum Yap