Zihin ve Ruh

Haftalık Koçluk Programı

HAFTA 1

Sutras ile Travma Temizleme, Sutralar nelerdir?
İlk haftada, iç ve dış alanınızı nasıl temizleyeceğinizi ve eski Hindu vedalara girişinizle ve sutralarla çalışmayı öğrenerek bir zemin kurarsınız. Tanrıça Saraswati, uygulamayı öğrenmek için sizi hazırlamak için çağırıldı. Daha sonra ilk beş sutra sizde tohumlanır. Bu beş sütür, eski travmayı vücudunuzdan temizleme gücüne sahiptir. Ayrıca sessizlik konusunda yönlendirilmiş bir yansıma ve kendi içinde sessizliğin özel yerini nasıl aktive edeceğinizi de öğreneceksiniz.

HAFTA 2

Sutralar Vakfı
Sütürlerin iyi tohumlanmış olması için verimli topraklara ihtiyacı vardır. Bu temel, bilincinizi genişleten ve sezgisel güçlerinizi yükselten düzenli bir ruhsal uygulama tarafından sağlanır. Mantra çalışması açıklanır ve “boşluğa” girmek için ne anlama geldiğini öğrenirsiniz. Stresi serbest bırakmayı ve dikkat dağıtmayla uğraşmayı öğrenirsiniz. Tanrılara eski bir çağırmadan sonra, üç tane daha sutra tohumlanır.

HAFTA 3

Sutraların Hediyeleri
Burada, ruhsal güçlere, tutarlı bir sutra uygulamasından sizin olabileceğiniz fiziksel güçlerin ve psişik yeteneklerin armağanlarına geçeceksiniz. Hediyelerin olası kötüye kullanımını ve etik olarak hareket etmenin beş yolunu öğreneceksiniz. Hocaların çığır açan birliği deneyimini duyacaksınız. Daha sonra, içindeki ilahsızlığı onurlandırır ve onurlandırır ve sizdeki üç sütü de tohumlar.

HAFTA 4

Başlangıç ​​ve Sutralar
İnisiyatif süreci, inisiyasyonun ve sutraların birbirine bağlanma şeklini ve inisiyatifin şeylerin manevi şemasında neden bu kadar önemli olduğunu öğreneceksiniz. Başlatma ile ilgili ortaya çıkabilecek ego problemlerini öğreneceksiniz. Hocaların Melçizedek Sırasına girmesini ve Sipariş hakkında bilgi edinmesini duyacaksınız. Ardından, önümüzdeki yedi sutradaki antik çağırma ve tohumu tekrar yapacağız.

HAFTA 5

İnisiyasyon hakkında daha fazla – Sutras Yolu
Bu hafta, Shiva ve Parvati Hindu tanrıları hakkında bir hikaye duyacaksınız, o zaman ruhsal gücünüzün ve gücün kaynağı olan kendi Ruh Yıldızınızı deneyimleyeceksiniz. Hocaların başlangıç ​​hikayesini ve hepsi de “eşiğin inisiyasyonları” ile ilgili duyacaksınız – kaynağın kaynağında sona erecek olan başlangıç ​​dönüşüm yolculuğunun başlangıç ​​noktası. Son iki en güçlü sutralar sizde tohumlanacaktır.

HAFTA 6

Sutraların Yolculuğu
Son taksitte, iki swamis bir öğretme hikayesi duymak ve çamurlar (el pozisyonları) ve pranayama (nefes tekniği) yogi uygulamaları öğreneceksiniz. Her bir ışından sorumlu olan 7 ruhani ışık ışınını ve Yükselen Üstatları ve ışınların inisiyasyon seviyelerine bağlanmasını keşfedeceksiniz. Daha sonra, tam 20 sütunu size takviye edilecektir. Artık, sütünlerin büyüsü içinizde ortaya çıkacaksınız. Ayrıca Büyük İstilaya katılacaksınız.

Yorum Yap