Zihin ve Ruh

Görünür Bir Tarafınız Var… Ve Görünmez Bir Taraf

Batı dünyasında çoğumuz gibiyseniz, soldaki resim ile daha fazlasını tanımlarsınız. Ama sağdaki resim de çok gerçek.

Bu bir aura fotoğrafı – Kirlian Photography adlı bir yöntemle yakalanabilen enerjik bir alan.

Aslında, çoğu insanın varlığından haberi olmamasına rağmen, herkesin bir aurası vardır. Ve bu fotoğraf size İKİ olduğunun kanıtını sunuyor:

Fiziksel bir… ve enerjik sizsiniz. Fakat bir sorun var:

Çoğu insan onların enerjik tarafını görmezden gelir
Burada batıda, fiziksel bedenlerimize bakmaya odaklandık. Birçoğumuz ne yediğimizi izleriz… formda kalmak için egzersiz yaparız… ve fiziksel bedenimizin en iyi şekilde çalıştığından emin olmak için dişlerimizi duş alır ve fırçalar.

Ancak çoğu insan, enerjik tarafına bakmaya yetecek kadar zaman harcamaz. Muhtemelen enerjik benliğimiz görünmezdir – wifi ve radyo dalgaları gibi – bu yüzden onlara çok fazla önem vermeyiz.

Fakat keşfettiğiniz gibi, bu, yapabileceğiniz en büyük hatalardan biridir. Basitçe çünkü…

Her şey enerjidir
Çoğu insan bunun farkında değil, ama bilim evrenimizdeki her şeyin aynı enerjiden oluştuğunu kanıtladı.

Şu an baktığınız ekrandan, okyanusa ve ağaçlara, gökyüzündeki yıldızlara ve geceleri uyuduğunuz yatağa – hatta vücudunuza – hepsi aynı şeylerden yapılmış … Enerji!

Ve doğal olarak, biz enerjiden dolayı… biz de enerjiyi veriyoruz.

Aslında, bu kelimeleri okuduğunuzda, şu anda bedeninizdeki enerji tam anlamıyla nabız atıyor – vücudunuzda sözde meridyen çizgileri (akupunkturun temeli) ile ateş ediyor ve varlığınızın merkezinde (çakralarınız) girdaplar içinde dönüyor .

Bazen bu enerji pozitiftir.

Ama çoğu zaman, negatif ve kendini yıkıcı… hayatımızı zig yapmak istediğimizde zig yapmaya zorluyor. Bu bizi bir sonraki noktaya getiriyor.

İnsanlar Neden Başarısız Olur?
Birisi hayatta başarılı olmazsa – para çekmeye, uzun süreli sevgi dolu bir ilişkiye sahip olduklarında ya da derin mutluluk yaşadıklarında – çoğu zaman enerji bedenleriyle uyumsuz oldukları için – başarılı olmazlar.

Örneğin, evliliklerin yarısından fazlasının boşanma ile sonuçlandığını biliyoruz.

Yine de, enerjimizi daha derinden anlayarak, sevgi, empati ve affetmenin daha büyük ifadelerinden yararlanırız… depresyon ve öfke gibi ilişkileri zorlayan durumlardan kaçınırız… ve evet, daha fazla zihinsel esenliğin tadını çıkarın.

Aynı para için de geçerli.

Birçoğumuz seçtiğimiz gelirleri yaratmaya çalışıyoruz. Bu yüzden bizleri yerine getirmeyen işlerde ya da daha fazla para kazanmayı hak etmediğimizden endişe ediyoruz.

Ama enerjinize uyum sağladığınızda ve herhangi bir sınırlayıcı bloğu temizlediğinizde, bolca, tutkuyla ve başarıyla ağzına kadar dolu bir hayatın tadını çıkarabileceğinizi keşfedeceksiniz.

Sezgileriniz gök gürültüsüne gidecek, kârlı fırsatlara yönlendirileceksiniz ve her seferinde doğru seçimi yapmak için kendinize güveneceksiniz.

Yorum Yap