Zihin ve Ruh

Enerji Tıp Programı

Ne Öğreneceksiniz?
Yedi Yol Bu Enerji Tıp Programı Size Dönüşecek

1 Vücudunuzun bir krizden çok uzun bir süre önce geri dönebilmeniz için sağlıklı seçimler yapmanızı sağlayan rahatlık ve sıkıntı sinyallerini hissetmeye başlayacaksınız.

Energy Medicine, biyokimyasal süreçlerin altında, vücuda olan şeyin çoğunu yöneten bir enerji akışı olduğuna inanır. Aslında hastalık bu enerji akışındaki bloklardan kaynaklanır. Bu enerji akışını hissetmeyi öğrenerek, bir sağlık krizine sahip olmanızı imkansız kılan bir erken uyarı sistemi geliştirebilirsiniz.

2 Kendi enerjinizin doğasını, sağlığınızı ve canlılığınızı artırmanıza yardımcı olacak şekillerde anlayacaksınız.

Enerji blokları, vücudun enerji yollarındaki akışı kısıtlar. Her bireyin enerjisi benzersizdir ve kendi doğasını tanımak için, blokları temizlemek ve sağlığınız ve canlılığınızdaki hızlı ve önemli ilerlemenin tadını çıkarmak için harekete geçebilirsiniz.

3 Olağanüstü bir yaşam için kendinizi kurmak için ihtiyacınız olan enerjik canlılığı, zihinsel açıklığı ve duygusal dengeyi geliştireceksiniz.

Vücudunuzun enerji akışını besleyen özel egzersizler yaparak, kendinizi yüksek performans, yaratıcılık ve esneklik için en uygun duruma getirebilirsiniz. Bu, hayatınızın her alanında hedeflere ulaşmanıza yardımcı olacak ve kendinizi gerçekten olağanüstü bir yaşam sürmek için kendi beklentilerinizi aşan bulacaksınız.

4 Bedensel stresi nasıl yöneteceğinizi ve dünyada daha fazla neşe, rahatlık ve akış ile işlev görmeyi öğreneceksiniz.

Bazı enerji yolları, engellendiğinde, engellendiğinde anında bir stres yanıtı tetikler. Bu yolları destekleyerek, stres yanıtını kesebilir veya hatta engelleyebilirsiniz. Bu daha iyi genel sağlık ve gelişmiş beyin fonksiyonu anlamına gelir.

5 Sizinle enerjik bir uyum içinde olan yiyecek ve giyecekleri seçmek için gerekli araçlara sahip olacaksınız.

Ancak hayatınızda yaptığınız her seçim, ya enerjinizi artıracak ya da azaltacaktır. Enerjinizi ve hayatınızı optimize eden seçimler yapmayı öğreneceksiniz.

6 Başkalarının enerjisiyle, onları uyumlaştıracak ve gençleştirecek şekilde nasıl çalışacağınızı bileceksiniz.

Sizin için önemli olanlara enerji kazandıracak basit araçlar kazanacaksınız. Paylaşabilmek için harika bir hediyedir.

7 Yaşamınıza yeni bir anlam ve tatmin hissi katan daha büyük bir ruhsal genişleme ve büyüme yaşayacaksınız.

Kendi enerjilerinizi anlayarak, ruhunuzla veya daha yüksek benliğinizle yeni yollarla bağlantı kurmaya başlarsınız. Ruh, aslında, enerji alanınızın orijinal kaynağıdır. Onunla daha derinden bağlantı kurmak, daha yüksek neşe durumları, daha açık amaç duygusu ve daha geniş bir genel huzur ortamı ile sonuçlanır.

 

Devrimci Merkezimiz Öğrenme Platformunda Öğrenme Deneyimini Yükseltin. Merkezimiz öğrenme platformu, toplumun gücünü, günlük mikro öğrenmeyi ve dünyanın en iyi öğretmenlerini, size eskisinden çok daha etkileyici ve dönüştürücü kişisel gelişim deneyimi sunmak için bir araya getirir.

Yorum Yap