Zihin ve Ruh

Enerji Tıbbı

Daha hızlı iyileşmek, daha uzun yaşamak ve öforik zihinsel ve manevi dengeye ulaşmak.

Vücudunuzun doğal enerji sistemlerine bu derin yolculukta aklınızı, bedeninizi ve ruhunuzu iyileştirin

Daha Hızlı Şifa, Daha Uzun Ömürlü Yaratmak ve Kendi Doğal Şifa Enerjilerinizle Uyum Sağlamak için Vücudunuzun Dokuz Enerji Sisteminin Nasıl Dönüştürüleceğini ve İşleneceğini Öğrenin

Bu program sizin için ise:

Enerji tıbbının potansiyeline hayran kalırsınız ve kendini iyileştirmek için kullanımını öğrenmek için bir adım atmak istersiniz.

Kriz müdahale tarzındaki geleneksel tıbbı sıkıyorsunuz ve vücudunuzun enerji sistemiyle çalışarak kendi sağlığınızı kontrol altına almak istiyorsunuz.

Enerji Tıbbı’nın doğal pratikleri ile hekiminizin tıbbi tavsiyesine iltifat etmenin yollarını arıyorsunuz, böylece daha uzun yaşayabilir, daha fazla canlılık yaşayabilir ve harika bir zihin-beden bağlantısı yaşayabilirsiniz.

Enerji Tıbbı Kursu sizi güçlendirir
Bigi:
Vücudunuzun dokuz enerji sistemi, böylece şifa ve hastalığa neden olan enerji bloklarını ve negatif ücretleri silebilirsiniz.

His:
Vücudunuzun enerji sistemlerini arkadaşlarınızla paylaşın, şifa engelleyen ve hastalığa neden olan enerjik blokları ve negatif ücretleri kaldırmayı öğrenin.

Optimize:
Enerjik canlılığınız, zihinsel berraklığınız ve duygusal dengeniz – ki bu da hayatın her alanında daha bol sonuç yaratmanıza olanak tanır.

Yönet:
bedensel stres ve en büyük benliğinizi çok daha fazla sevinç, rahatlık ve akışla ifade eder (daha fazla sakıncalı kaygı, kendinden şüphe duyma veya irade mücadelesi).

Belirleyin:
Sizinle enerjik bir uyum içinde olan yiyecekler, giysiler ve hatta insanlar, böylece daima enerjik bir durumda çalışırsınız.

İş:
diğer insanların enerjisi ile onları uyumlandıran ve gençleştiren bir şekilde – arkadaşlarınız ve aileniz bunun için size teşekkür edecektir.

Deneyim:
daha yüksek ruhsal genişleme ve büyüme, daha yüksek neşe hallerine, daha fazla gönül rahatlığına ve her şeyle bir bağlantı hissine yol açar.

Enerjik:
Eşsiz amacınıza bağlanarak, sizi daha derin bir düzeyde karşılayan ve zamanınızı boşa harcayan seçeneklerden kaçınmanıza olanak tanır.

En Kapsamlı Enerjiden Biri
Hiç tıp çerçeveleri
Donna Eden yetenekli bir şifacıdır. O bir hediye ile doğdu. Bu hediye, vücudun 9 Enerji Sistemini görme kabiliyetidir. Çakraları görebilen bazı insanlar olsa da, Donna ek 8 sistemi görebilir. Bu programda, öğreneceksiniz…

1. Meridyenler

2. Çakralar

3. Aura

4. Radyant Devreler

5. Üçlü Isıtıcı

6. Celtic Örgü

7. Beş Ritimler

8. Elektrik

9. Temel Kılavuz

Yorum Yap