Zihin ve Ruh

En Kısa Zamanda En İyi Sonuçları Alın

Bu, Programı Nasıl Yaparız?

HAFTA 1

Para, Öz-Değer ve Hakkanlık

Birkaç hata yaptınız ve gözbebeklerine kadar borçlarınız varsa ve nasıl kaçacağınızı bilmiyorsanız, ya da işin sonunda bitmiş bir işte kaldınız ve bir tutkuyla çalışmaktan nefret edersiniz… ve siz ve her zaman bazı insanların finansal ilişkilerinde neden başarılı olduklarını merak ettiler… o zaman bu programın en önemli haftası olacak.

Size en derin düzeyde, zengin olmanın doğuştan gelen hak olduğuna inanmanıza yardım edeceğim. Ve en acil sorularınızı cevaplayarak, mali öz-değerinizde hızla patlayıcı geliştirmeler yapmanıza yardımcı olacağım.
Bu, daha büyük bir gelir elde etmenin daha rahat edeceğiniz anlamına gelir… sevdiklerinizi yaparak harika bir yaşam kurmaktan mutlu olun… ve önünüzdeki yolculuk için heyecanlı hissedin.

İlk haftanızdan sonra, ilk kez -% 100’ün zengin ve mutlu olmayı hak ettiğinizi hissedeceksiniz… ve zenginliklere giden yolda olacaksınız.

HAFTA 2

Para, Denge ve Yolculuğun Keyfi

İnsanların çoğunun, zengin olmak için gerçekten, gerçekten çok zor – ve gerçekten uzun saatler boyunca çalışması gerektiğine inandığını biliyor muydunuz?
Bu sadece doğru değil!
(Bu hafta tam olarak nedenini açıklayacağım.)

Ayrıca, yol boyunca yolculuğun tadını çıkarmanın sebebi NEDİR…… sevdiğiniz şeyleri yaparak nasıl para kazanacağınızı öğrenin… ve gelirinizi patlatmak için “Hızlı Şerit” yaklaşımını anlamaya başlayın.

Aynı zamanda size SADECE para kazanabileceğiniz YALNIZCA ve daha fazla para kazanabileceğiniz YALNIZCA bir yol öğreteceğim (ve devam et!). Ayrıca, sorularınızı iş-yaşam dengesi etrafında cevaplayacağım… ve aldırış etmenize yardımcı olacağım.

Birlikte geçirdiğimiz ikinci haftanın sonunda, ilham verilecek, yeniden canlanacak ve daha fazla para kazanmaya başlayacaksınız – ama daha az saat içinde.

HAFTA 3

Para ve Para Yönetimi

Bu hafta 3 anahtar becerilerini keşfedeceksiniz.

  • Daha Fazla Para Kazanmak.
  • Para tutmak.
  • Büyüyen Para.

Çünkü bu üç beceride gerçekten iyi olduğunuzda, zengin olacaksınız.
Sorun şu ki, çoğu insan para yönetiminde gerçekten BAD!

(Esas olarak, bunu yapmanın eğlenceli, heyecanlı ve etkili bir yolu olmadıkları için.)
İşte bu yüzden, bu hafta size daha derin, manevi açıdan doğruyu korurken, daha fazla para kazanmak, daha fazla para kazanmak ve net değerinizi büyütmek için size basit ve pratik olarak zahmetsiz bir yol göstereceğim.

Bu yaklaşım basit… güçlü… ve dramatik olarak etkili.

Ve yine de, biz daha yeni başlıyoruz!

HAFTA 4

Para, Amaç ve Tutku

Bu hafta, amacınızı keşfetmenize yardımcı olacağız – hepimiz bir tane var – ve en önemlisi sizden en hızlı şekilde kazanç sağlamanızı sağlayacak.

Bu sizin için dönüşümsel olacaktır – çünkü dünya ile paylaşmanız gereken benzersiz bir medyum formatını ortaya çıkaracak benzersiz bir medyum biçimi deneyimleyeceksiniz…

… Ve üzerinde anında para kazanmaya başlayabileceğiniz bazı kanıtlanmış yollar açıklayacağım!

Düşünün: Dördüncü haftanın sonunda, birlikte yapmayı sevdiğiniz şey hakkında net bir fikre sahip olacaksınız. Kendinize güvenirsiniz – kesin – tutkularınızla para kazanabilirsiniz. Ayrıca, nakit para yatırmaya başlamak için atmanız gereken sonraki adımları göreceksiniz.

Hepsinden iyisi, “işinizi sevdiğinizde, hayatınızda asla işe yaramayacaksınız” demenin gerçekliğini anlayacaksınız… ve bu gerçeklerden yaşamaya başlayacaksınız.

HAFTA 5

Para, Zihin ve Korku

Bu hafta içinde öğrendikleriniz sizi hayrete düşürecek – çünkü sonunda para kazanma ve paranızın tam anlamıyla manyetizman kilidini açma konusundaki derin şüphelerinizi bırakacaksınız!

Şunu söyleyeyim:

Zengin olmanız için çok yaşlı / çok genç / yeterince akıllı olmadığınızı / çok korktuğunuzu / de (boşluğu doldurduğunuzda) kırdıysanız… sadece bu dersi tecrübe etmeniz gerekir.

Niye ya? Çünkü “Para Blueprint” inizi yeniden canlandırmanıza yardım edeceğim – böylece sizi geri tutan bilinçaltı korkuları hızla ortadan kaldırıyorsunuz.

Daha sonra, SADECE pozitif, müreffeh ve paranın etrafında bolca inanç hissedeceksiniz… korkunun hiçbiri olmadan… ki bu da başarıya ulaşmanızı çok daha muhtemel hale getirir!

HAFTA 6

Para ve İlişkiler

Paranın ilişkilerde sorunların sebebi olduğunu biliyor muydunuz?

İddia ediyorum yaptın!

Eh, artık değil… çünkü bu hafta içinde, ilişkilerinizi maliyetten çıkarmanıza yardım edeceğim (ve sizin için bir sorun olmayacak kadar çok para kazanacağınız).

Yeterli paraya sahip olmamanız için savaşırsanız fark etmez; eğer eşiniz başarınızın tehdidi altındaysa (veya başka bir şekilde); ya da yükselterek çocuklarla paranın nasıl dengeleneceğinden emin değilseniz – ya da paraya bağlı bin diğer ilişki zorluklarından biri…

Bu hafta, daha iyi ilişkiler yaşamanıza ve aileniz için daha fazla bolluk yaratmanıza yardımcı olacak… ki bu nihai kazan-kazan durumu.

HAFTA 7

Para, Gelir ve Özgürlük

Yedinci haftada birlikte, zengin olmak için en tehlikeli bloklardan birini ortadan kaldırmanıza yardım edeceğim – zamanın parayla bağlantılı olduğu fikri!

Bu hafta, pasif gelirlerin “sırlarını” keşfedeceksiniz… uyumak için tutkularınızı nasıl kullanacağınızı öğrenin… ve özgürlük, amaç ve bolluk ile dolu inanılmaz bir yaşamı nasıl oluşturabileceğinizi öğrenin.

Ayrıca, “Finansal Özgürlük” numaranızı – hayalinizdeki yaşamı yaşamak için ihtiyaç duyduğunuz para miktarını – keşfedecek ve düşündüğünüzden daha kısa sürede, ona ulaşmak için bir plan hazırlayacaksınız.

Aslında, koçluğumuzun bu aşamasında, daha önce yaşamınızda olduğundan daha ileride olacaksınız… ve Para Blueprint’iniz daha büyük başarılar için “belirlenir”.

Bu bizi son haftamıza beraber götürüyor…

HAFTA 8

Para ve Maneviyat

Eğer gerçekten manevi olabilir misin diye merak ettiyseniz… VE gerçekten, gerçekten zengin olsun, bu hafta sizin için bir tane.

Bu arada, eğer böyle hissediyorsan…

Bu senin hatan değil!

Sonuçta, neredeyse tüm dinler, manevi ve zengin olamayacağınızı söylüyor. Medya bizi zenginlere ve kötülüğe inanmaya programlıyor. Muhtemelen taş kırıcı olan ruhsal arkadaşlarınız vardır.

Bu nedenle, bu hafta para ve maneviyatın bir araya getirilmesinin “sırrı” nın sevdiğin işi yapması ve insanlara yardım etmesini öğreneceksiniz, böylece daha fazla para kazanma konusunda gerçekten iyi hissetmeye başlayacaksınız.

Yorum Yap