Zihin ve Ruh

Dualiteyi Benzersiz Yapan Altı Şey

1. Enerji İşi İçin Derinlemesine Ana Çalışma 
Hocalar için, öğrencilerine Enerji Çalışmaları’nda uzmanlaştığı 1. soru şu oldu: “Yapabileceğimiz tüm harika şeyleri yapabileceğimiz tek bir çalışma ya da uygulama var mı… neredeyse bir gecede?” Dualite buna bir cevap olarak oluşturuldu. Hocalar, ondan önceki 17 yıl boyunca keşfettiği her şeye baktı ve muhteşem bir rotaya dönüştürdü.

2. Başka Bir Yerde Asla Bulmayacağınız Güçlü Enerji Araçları
Dualite’de öğreneceğiniz araçlar, hocaların enerjisine uygun kişisel yaşam deneyimini ve enerjik rehberliğini takip ederek fiziksel dünyada harekete geçmesini sağlıyor. Bu, yalnızca kavram almamanız anlamına gelir – sonuçları görmek için hemen uygulayabileceğiniz gerçek dünya araçları elde edersiniz. Deneyim gerçek öğretmen ol.

3. Hocalar Merkezin Öğretme Köprüleri Mantık ve Duygusu
Bir mühendis olarak, hocalar mantıklı düşünmek için eğitilmiştir. Açıkçası, aynı mühendisin zihnini enerji prensiplerini çalışmak ve öğretmek için uyguladı. Bunun anlamı sadece onun çerçevesini öğretmekle kalmaz, aynı zamanda size mantıksal bir açıklama verir, böylece arkasındaki mantıktan emin olabilirsiniz. Artık devam eden şüpheler yok.

4. 8 Haftada Orta Seviye Bir Uygulayıcı Olun
Elbette, hocalar bu prensiplere hakim olmak için 15 yılı geçti. Ancak öğrencilerine aynı şeyi yapmalarını önermiyor. Bunun yerine, buğdayı samandan ayırmayı başardığını ve size 8 hafta gibi kısa bir sürede koşmak için kullanabileceğiniz en iyi araçları verdiğine inanıyor. Enerji ustalığı bundan daha kolay değildir.

5. Önceden Kaydedilmiş Soru ve Cevaplar Öğrenmedeki Boşlukları Takmak İçin
İlk ve ikinci Dualite LIVE çalışmaları boyunca, hocalar öğrencilerin anlayışındaki boşlukları tıkamak için 17 soru-cevap seansı düzenledi. 8 haftalık Duality eğitimiyle birlikte 17 seansın kayıtlarını aldınız. Şu anda, 17 oturumda yer alan soruların çoğuna sahip olabileceğinizden eminiz. Bu yüzden tek başına dinlemek aydınlatıcı bir deneyim olabilir.

6. Bir Özel Dualite Topluluğuna Erişim
Öğreniminizin ömür boyu sürmesini sağlamak için, hocalar ve binlerce Duality mezununun takıldığı özel Duality grubuna ömür boyu erişim elde edersiniz. Onlar size yardımcı olmak için deneyimlerinizi sizlerle birlikte kurdukça paylaşırlar ve zaman zaman enerji uygulamanızı bir sonraki seviyeye taşımak için yeni araçlar ve kaynaklar sunarlar.

Yorum Yap