Zihin ve Ruh

Dualitenin Sırları

Dualitenin Sırlarını Kullandığınızda 8 Harika İyileştirmenin Keyfini Çıkarın

1. Cevapları Al – Hızlı!
Enerjinizi ayarladığınızda, sezgiye ve diğer ruhsal armağanlarınıza hızlı bir şekilde açılacaksınız. Bu, yerleşik bir “gerçek denetçiye” sahip olmak gibidir – bu nedenle, bir karar verdiğinizde, check-in yapabilir ve kendinize “Eğer bunu yaparsam, doğru seçim mi olacak?” Diye sorabilirsiniz.

Açık cevaplar alma hissini seveceksiniz, bu da sizi doğrudan yaşamanız gereken hayata yönlendirecektir.

Hayal etmeyin – daha fazla hata, kaçırılmış fırsat veya erteleme – ve daha fazla akış, momentum ve görünüşte zahmetsiz bir başarı. Sezginize nasıl erişeceğinizi keşfettiğiniz her şey mümkün.

2. “Enerjisi Nedir” den “Kutsal Dumanlar” a Geçin, Çılgın gibi Çalıştı! ”
Enerji İşinde yeniyseniz veya sağlam bir anlayışa sahip olun, bu programda açıklanan teknikler sizi muazzam bir şekilde güçlendirecektir.

En yüksek potansiyelinize ulaşmak, hatta diğer insanların yaşamlarını etkilemek için kullanabileceksiniz. Her iki durumda da, yaşamanız gereken bir hayatı yaşayacaksınız.

Elektrik gibi, bir mühendisin ya da bir katilin devreye girmesi önemli değil. Akar ve ampul yanar. Enerji ile aynı şey. Araçları kullanın ve sonuçları görürsünüz.

3. Istediğiniz Yaşam Manifest
Enerjinize ne kadar çok bağlanırsanız, yaşamınızın koşullarını değiştirmek ve değiştirmek için onu daha kolay bulacağınız – böylece arzu ettiğiniz deneyimleri ve sonuçları ortaya çıkarabilirsiniz.

Niye ya? Enerjiniz ne kadar yüksek olursa, o kadar “iyi” olursanız doğal olarak çekersiniz!

Bir ruh arkadaşını, daha mutlu olmayı, servet, sevgi ve bollukla dolu bir hayat yaratmayı… enerjinizle çalışmaktan, hayallerinizin hayatını ortaya çıkarmak ne kadar keyifli olabileceğini keşfedeceksiniz.

4. Mutlu hissedin ve güdümlü
Enerji bloklarınızı ortadan kaldırdığınız anda, mutluluk, şükran, sevgi ve neşe gibi daha olumlu durumlara çaba harcamadan zahmetsizce yaşarsınız.

Daha da iyisi, hızlı bir şekilde, depresyon, korku, endişe ve ıstırap gibi düşük enerjili haller….

Bu sadece harika hissettirmekle kalmaz, aynı zamanda size daha fazla deneyimlemeye ve daha fazla deneyimlemeye başlayacaksınız – güzel, erdemli bir bolluk ve mutluluk döngüsü yaratarak, sizi başarıya götüren başarıya yönlendirecektir.

5. Kendinize Karşı Mücadeleyi Durdurun
Enerjinizle uyum içinde yaşadığınızda (ve çoğumuz var!), Gerçekten kendinize karşı savaşırsınız. Böylece, çoğu zaman hayatınızın birçok yönüyle mücadeleden geçeceksiniz – finanstan ilişkilere, sağlığınıza.

Ama enerjinizle uyum içinde yaşamaya başladığınızda, gerçek Akışla karşılaşırsınız.

Şu anda yokuş yukarı tırmanış gibi hissedilirse cesaretini kırma. Yakında, sahip olacağınız bilgi ile hayal edebileceğiniz en hızlı, keyifli ve en akıcı şekilde istediğiniz yeri elde edebileceksiniz.

6. Vücudunuzun Şifa Hızını Doğal Olarak Hızlandırın
Çeşitli kanıtlanmış enerji tekniklerini öğrendikçe ve uygularken, vücudunuzun fiziksel ve duygusal iyileşme kapasitesini nasıl hızlandıracağınızı keşfedeceksiniz.

Bu, enerjinizi temizlemenize ve dengelemenize yardımcı olacaktır – tam anlamıyla günde bir dakika. Böylece neredeyse anında faydalar elde edersiniz!

Hayal et – daha fazla gönül rahatlığıyla, derin refah halleriyle ve sınırsız enerjiyle … ve neredeyse mükemmel bir sağlıkla güçlendirilmiş olmak. Dünya çapında milyonlarca insanın her gün enerji çalışması yapmasının bir sebebi var!

7. Yeni İlişkileri Mıknatıslamak
Enerjinizle ne kadar çok çalışırsanız, diğer insanlar üzerindeki etkiniz o kadar büyük olur.

Pozitif insanların size çok doğal olarak çekileceğini göreceksiniz – çünkü enerjinizi hissedecekler – ve hatta hayatınızdaki negatif insanlar bile sizin pozitifliğinizi ve mutluluğunuzu “yakalayacaklar”… yüksek enerji alanınızın etrafında olmanın çok doğal bir sonucu olarak. .

Böylece evdeki ilişkilerinizi bekleyebilir ve hayatınızın koşullarını değiştirme yeteneğinizin yanı sıra otomatik olarak geliştirmeye de çalışabilirsiniz. Ayrıca, hayatınıza yeni vizyonunuzu “eşleştiren” yeni ve heyecan verici insanları çekeceksiniz. Bu, dünyada daha olumlu bir etki yaratacağınız anlamına gelir ve daha yüksek enerji tüketen insanları çeker – sadece siz olun!

8. Son olarak, En Yüksek Aramalarınızı Canlı Yapın
Enerjiniz engellendiğinde, “düzenli” durumlarınız olarak daha fazla bolluk, güven, özgürlük, neşe, mutluluk ve barış yaşamaya başlayacaksınız.

Odak noktanız ve üretkenliğiniz artacak… Kaynak Enerjiyle bağlantılı hissedeceksiniz… ve en derin hayallerinizi içgüdüsel olarak ve zahmetsizce gerçeğe dönüştürmeye başlayacaksınız.

Her şey stres olmadan… ya da mücadele… ya da bunalmış hissetme.

Bu, en yüksek çağrıda gerçekten yaşamak gibi bir şey.

Yorum Yap