Zihin ve Ruh

Derin Meditasyonun Güçlü Faydaları

Sadece Bir Dakikada Derin Meditasyonun Güçlü Faydalarını Deneyimleyin Bir Gün Bu devrim niteliğindeki ses teknolojisinin meditasyonu sadece oyuna basarak üç benzersiz şekilde nasıl geliştirdiğini keşfedin…

Sonunda Etkili Meditasyonun Gerçek Gücünü Yaşamak İsteyen Herkes İçin
Ceolardan, yöneticilere, iş adamlarından birinci sınıf sporculara, komşu komşunuza, milyonlarca insan meditasyonun harika olduğunu kabul ediyor.

İster tecrübeli bir meditasyon uzmanı olursanız olun, hevesli bir Himalaya keşiş, ya da sadece meraklı bir bakıcı bile, aynı fikirde olduğunuzdan emin olabilirsiniz. Çünkü bilimsel kanıtı gördünüz. Siz ya da arkadaşlarınız ve aileniz, stres, odaklanmak, rahatlamak ve eriyerek eritmek için meditasyon kullandığınız için büyük bir şans var.

Ama büyük soru…

Meditasyonun tüm faydalarını nasıl kazanırsınız?

Zen rahip gibi rahatlamak için meditasyondan bahsediyoruz. İş yerinde bir süperstar ol. Sanatsal bir dahilik gibi yaratıcı fikirler. Daha derin ilişki ve bağlantıların tadını çıkarın.

2015 itibariyle, 1200’den fazla çalışma, meditasyonun tüm şaşırtıcı yönlerini doğrulamaktadır.
Sorun şu ki, eğer çoğu insan gibi olursanız, yüzeye zar zor çıkıyorsunuz. Yoğun programınız sizi pratikten koruyor. Sonunda meditasyon yapmak için oturduğunuzda, zihinsel sohbet ve huzursuzluk tarafından tetiklenirsiniz.

Ama ya daha iyi bir yolu olsaydı? Çok güçlü ve iyi tasarlanmış bir şey, tüm bu bir düğmeye basmak ve birkaç basit tekniktir?

Omhamoniklere Merhaba, Meditasyonun Geleceği…
OmHarmonics, yeni nesil bir binoral atım meditasyon ses teknolojisidir.

Diğer mevcut meditasyon seslerinden farklı olarak, kalp atışı senkronizasyonu ve normal normal atım ürünlerinin üstünde yer alan ortam sesi teknolojisi ile güçlendiriliyor.

Düz İngilizce’de bu, OmHarmonics Audio Koleksiyonunuzu bilgisayarınızdan veya favori medya oynatıcınızdan keyifle çıkarabileceğiniz ve sıfırın mücadelesi, uygulaması, deneyimi veya donanımıyla her şeyi dakikalar içinde zahmetsizce derinden zihninize girebileceğiniz anlamına gelir.

Binaural Beats nelerdir?
Binoral vuruşlar, pozitif zihinsel etkilere yol açmak için beyin dalga paternlerini etkilediği bilimsel olarak kanıtlanmış özel olarak tasarlanmış seslerdir. Bunlar şunları içerir: yüksek odak, genişletilmiş yaratıcılık, daha büyük problem çözme yetenekleri, daha iyi ağrı kontrolü ve gelişmiş öğrenme kapasitesi.

Bunun sizin için anlamı, OmHarmonic’in Binaural Beats teknolojisinin meditasyondan daha hızlı sonuç almasını ve her zamankinden daha kolay olmasını sağlar.

Gün içinde farklı zamanlarda ve senaryolarda alternatif zihin seviyelerine hızlı ve zahmetsizce yol gösterecek şekilde tasarlanmış beş OmHarmonics meditasyon sesinden oluşan bir koleksiyon oluşturduk. Her parça 2 versiyona sahiptir: 30 dakika ve 15 dakika, ne kadar meşgul olursanız olun programınıza uyacak şekilde tasarlanmıştır.

Binaural Beats
OmHarmonics Gerçekten Benzersiz Olan Nedir?
OmHarmonics’in özünde, başka hiçbir yerde bulamayacağınız 4 özel teknoloji var.

1. MRT TEKNOLOJİSİ İLE BAŞLANGIÇ BİNALARI
OmHarmonics, sadece bir binoral tabanlı meditasyon sesinden daha fazlasıdır – bunun ötesindeki adımdır. Çok Değişkenli Rezonans Teknolojimiz (MRT), duyularınızı duyulabilir kalp atışları ve nefes sesleri ile hizalayarak derin bir rahatlama geçirmenizi sağlar. Duyularınızın senkronizasyonu, vücudunuzun doğal ritmini bulmasına yardımcı olur ve derinlemesine bir içsel deneyim yaşamanın yolunu açar.

2. AKILLI KILAVUZ AKIŞ TEKNOLOJİSİ İLE 15- VEYA 30 DAKİKA OTURUMLARI MÜKEMMEL
OmHarmonics sizi uygun meditasyon seviyesine yönlendirir, istediğiniz zaman dilimi için sizi orada tutar ve sonra yavaşça sizi yönlendirir. Birisi, daha derin zihin seviyelerini keşfederken elinizi hafifçe tutmanız gibi bir şeydir. 15 veya 30 dakikalık seanslar arasından seçim yapın. Ama 30 dakikalık bir oturumu 15 dakika dinlemeyin… aynı etkiyi yapmayacaktır. Her seans tam bir rehberli yolculuktur.

3. KULAKLARA ZARARLI
Şimdiye kadar teknolojinin bir kısmını okuyarak, OmHarmonics’in bir dizi sarsıntı ve bip sesinden biraz daha fazla olabileceğini düşündüğünüz için sizi affedebiliriz – ama teknolojiyi bilinçsizce işiten güzel düzenlenmiş senfoniler hep birlikte bağlayan şeydir. kulak. Birçok “fütüristik” meditasyon sesleri, hoş olmayan bir şekilde rahatsız edici; OmHarmonics, Mozart’ın bir karıştırıcıda meditasyonla buluşmasıdır.

4. GÜNÜN FARKLI ZAMANLARI İÇİN FARKLI PARÇALAR
OmHarmonics, meditasyon uygulamanızı günün farklı zamanlarında veya istediğiniz zihinsel etkiyi ararken yapılandırmanıza yardımcı olmak için hazırlanmıştır. Sabah meditasyon ihtiyaçlarınız öğlen, akşam veya yatmadan farklı olabilir. Örneğin, “Uyanış” sabahları üretken bir güne sakin bir başlangıç ​​olarak kullanılırken, “Kıvılcım”, işte bol yaratıcılık ve dikkati teşvik etmeye ya da “Derin Dinlenme” ye derin bir uykular için yatıştırıcı bir şekilde rehberlik eder. gece.

Yorum Yap