Zihin ve Ruh

Beyin Güçlendirme Teknikleri

Beyin Güçlendirme teknikleri, aşağıdaki bölümlere ayrılmıştır.

Bölüm 1: Giriş
Aklınızın güçlendirilmesi yolculuğunuzdaki temel kavramları ve temel değerleri öğrenmek için tanıtım videosu ve ses ile başlayın.

Merkezimiz ile aklınızın gücünü nasıl kullanacağınızı öğrenin.
Bölüm 2: Merkezimizin Yaşam Sistemine 4 Adım
Kendinizi doğru zihnin içine sokmak için bir dizi ön zihin egzersizleri öğrenin. Önümüzdeki yolculuk için yol haritanız. Öğreneceksin:

Transform Stress Now alıştırması: tepkinizin strese nasıl dönüştüğünü öğrenirsiniz, bu yüzden sizi aşağı çekmek yerine sizi harekete geçirir – işte zor bir gün için mükemmeldir.

Sonuçlar egzersiz: Sadece önemli bir karar vermeniz gerektiğinde birkaç dakikanızı ayırın ve bu alıştırma, hayattaki önceliklerinizi belirlemenize yardımcı olacaktır.

Değişen Sınırlayıcı İnanışlar alıştırması: sessizce sınırlayan inançlardan ve sizi sessizce sizi hedeflerinden uzak tutan korkulardan kurtularak kurtulun.

Long Relax egzersizi: İster işte ister evde olun, sadece arkanıza yaslanın ve rahatlayın, çünkü bu egzersiz ezici stresi aşacak ve sizi daha derin bir zihin durumuna yönlendirecektir.
Yaşam amacınızı keşfedin ve Merkezimizin Yaşam Sistemi ile gerçekleştirin

Bölüm 3: Zihin Vücudu Yönetimi (Başlangıç)
Yaşam deneyiminizi, aklınızın gücü ile başlayarak, önemli uyku sorunlarından başlayarak, güçlü teknikleri keşfedin. Öğreneceksin:

Uyku Kontrolü tekniği: Uyku bozukluklarının ve kötü uyku düzenlerinin üstesinden gelmek için mükemmeldir.

erin, kesintisiz, gençleştirici uykudan zevk almak için yatağınızdan önce kullanmanız yeterlidir.

Alarm Clock tekniği: vücudunuzun doğal uyku düzeniyle mükemmel bir senkronizasyon halinde, hiçbir alarm saati olmadan her gün uyanarak kendinizi şaşırtın.

Merkezimizin Yaşam Sistemi ile aklınızın gücünü serbest bırakmak için doğal sağlıklı bir uyku sağlayın

Bölüm 4: Zihin Vücut Yönetimi (Orta Düzey)
Uykudan yola çıkarak, uyanık gerçekliğinizi geliştirmek için hayallerinizi kullanmaya odaklanacak ve zihninizi gün boyu enerjilendirecek şekilde kullanacaksınız. Öğreneceksin:

Rüya Kontrol tekniği: Hayallerinizdeki soyut bilinçaltı mesajlarını, problemleri çözmek ve gerçek hayatta kararlar vermek için nasıl yorumlayacağınızı keşfedin.

Enerji Verme tekniği: uykulu veya uyuşuk hissetmek mi? Şekerleme yapmak için zamanınız yok mu? Fiziksel ve duygusal enerjinizi dakikalar içinde yükseltmek için bu zihin tekniğini kullanın

Bölüm 5: Zihin Vücut Yönetimi (Gelişmiş)
Bir parmağınızın ucunda, yaratıcı zihninize ulaşmak, rahatlamak ve lazer hassas sezgisel kararlar vermek için merkezimizin ikonik araçlarından birini öğrenin. Öne çıkan özellikler şunlardır:

3 Parmaklar tekniği: sadece parmaklarınızla birbirine dokunarak saniyeler içinde alfa düzeyini girmenizi sağlayan şaşırtıcı derecede etkili bir demirleme aracı.

İçsel dehasını geliştir ve Merkezimizin Yaşam Sistemi ile aklını serbest bırak.

Bölüm 6: Şifa ve Problem Çözme (Başlangıç)
Fiziksel ve duygusal iyileşme ve yaşamın günlük zorluklarını çözmek için bu uzman zihin güçlendirici araçlarına hakim olun. Öğreneceksin:

Enerji Verici Su tekniği: Basit bir bardak suyu, belirli bir problemi çözmek, bilinçaltı bir bloğu aşmak veya tezahür ettirmek için ayrı bir niyetle nasıl aşılanacağını öğrenmek

Baş Ağrısı Kabartma tekniği: Stresi saptırmak ve baş ağrılarını, migrenleri ve diğer kranial ağrıları dağıtmak için kolay ve güçlü bir tekniktir – ilaçlarla değil, aklınızla

Merkezimizin Yaşam Sistemi ile problemleri çözmek için kendini gerçekleştirmeyi ve sezgiyi nasıl kullanacağınızı öğrenin

Bölüm 7: Şifa ve Problem Çözme (Orta)
Burada, ofiste bir problemi çözmek için gergin bir ilişkiyi onarmaya kadar çok çeşitli uygulamalarla başka bir ikonik zihin programlama aracını nasıl kullanacağınızı öğreneceksiniz. Öğreneceksin:

Zihin Tekniğinin Yansısı: tezahür eden, iyileştiren ve problem çözme yeteneklerinizi geliştirmek için aklınızdaki belirli senaryoları görselleştirmek için sizi eğiten çok yönlü bir araç
Merkezimizin Yaşam Sistemi ile mükemmel ve olumlu tezahür için rehber

Bölüm 8: Şifa ve Problem Çözme (İleri Seviye)
Rüya kontrolüne derinlemesine dalın, affedilen gücün gücünden yararlanın ve bu gelişmiş zihin teknikleriyle geçmişinizden zihinsel blokları ortaya çıkarın. Öğreneceksin:

Üç Sahnesi tekniği: zihninizde, bedeninizde ve ruhunuzu iyileştirmek için göze çarpan, adım adım bir yaklaşım – aklınızdaki belirli sahneleri görselleştirerek
Geçmişi İyileştirme alıştırması: Bilinçaltınızın derinliklerine dalın ve geçmişinizden günümüzünüzü sabote eden olaylar, konuşmalar ve inançları ortaya çıkarın.
Merkezimizin Yaşam Sistemi ile alışkanlık kontrolünü öğrenin

Bölüm 9: Sezgiyi Etkinleştirme (Başlangıç)
Daha iyi kişisel ve kariyer kararları alabilmeniz, etrafınızdaki insan ve senaryolardaki gizli gerçekleri ortaya çıkarabilmeniz ve yaratıcılığınızı geliştirebilmeniz için iç pusulalarınıza dokunun. Öğreneceksin:

Fantastik Yolculuk alıştırması: Zaman ve mekân sınırlarını aşın ve tam sezgisel potansiyelinizin kilidini açmak için bu temel ilk adımla güçlü referans noktaları üretin
Merkezimizin Yaşam Sistemi ile etkili problem çözme ve sezginin farklı yönleri

Bölüm 10: Sezgiyi Etkinleştirme (Orta Düzey)
Aklınızdaki her şeyin mümkün olduğu bir yer hayal edebiliyor musunuz ve tüm problemlerin çözümleri var mı? Bu bölümdeki ilgi çekici teknik, o yere girmenize yardımcı olur. Öğreneceksin:

Zihinsel Laboratuar tekniği: cevaplar içinde mi arıyorsunuz? İyileştirme, problem çözme, tezahür ve sezgi için akıl almaz bir sığınak yaratmak için bu tekniği kullanın
Merkezimizin Yaşam Sistemi ile psişik yeteneklerinizi geliştirin

Bölüm 11: Sezgiyi Etkinleştirme (Gelişmiş)
Bu göz açma bölümünde bir lazer keskin altıncı hissi tutuşturmak için gelişmiş sezgi eğitimi yaşayın. Öğreneceksin:

Danışmanlarınızı tanıma alıştırması: zihninizde görünmez bir akıl hoca danışman paneli ile bağlantı kurun ve hayat arkadaşınızı bulmak için bu zorlu kariyer kararından herhangi bir şey hakkında tavsiye alın.

Bölüm 12: Manifesting (Orta)
Gösteri bir araç olsaydı, temel inançlarınız sürücü olur. Olumsuz inançlarınızı, fırsatları ve pozitifliği çeken pozitif olanlarla nasıl değiştireceğinizi öğrenin. Bu son bölümdeki egzersiz için hazırlık bölümüdür.

Bölüm 13: Manifesting (İleri Seviye)
Sınırlarınızın ötesine geçin ve Mirror of the Mind tekniğinin bu gelişmiş uygulamasıyla otomatik pilot istediklerini alan “şanslı” kişilerden biri olun. Öğreneceksin:

Zihin tekniğinin tezahürü için Yansıtma: duygularınızı arzularınızla hizalamanız ve tezahürünüzünüzü turbo-şarj etmeniz gerektiğinde bu çok yönlü tekniği kullanın.

Yorum Yap