Verimlilik ve Meta Becerileri

Ne Öğreneceksiniz?

12 Temel Yaşam Alanınızı Nasıl Etkiliyor?
Merkezimiz’de tüm bunların ne anlama geldiğini, neye benzediğini ve sizin için mümkün olup olmadığına derinlemesine bakacağız. Her kategorideki en güçlü anlayışlarını paylaşır, bu sayede, sizi sıkışıp kalmanızı engelleyen engelleri ortadan kaldırabilir ve iğneyi hayatınızın sonraki 12 kategorisinde hemen taşıyabilirsiniz.

01. Fiziksel
Birçok insan sağlığını kontrol altına almak için uğraşırken, sizi iyi hissetmenize, kendinizi harika hissetmenize ve güçlü ve canlı olmanıza yardımcı olacak büyük fiziksel bir şekle sokacak bir sisteme sahip olacaksınız. Bu kategorinin diğer yaşam kategorileri üzerinde de büyük etkisi vardır.

02. Entelektüel olarak
Gerçekleşmek ve meydan okumak için ne yapmanız gerektiğini tam olarak bileceksiniz. Bu inanılmaz derecede önemli ve genellikle gözden kaçan bir yaşam alanı. Üretici olmak ve size gelen fikirleri işlemek için bir sisteminiz olacaktır.

03. Duygusal olarak
Daha neşeli olmanın yanı sıra zamanın büyük çoğunluğunu başlayacaksınız – bu, Yaşam Kitabı sisteminin sizin için çalışmasının anahtarıdır. Duygularınızı duygularınızı tam olarak kontrol edebilmeniz için istediğiniz zaman duygu çıkartın.

04. Karakter
Genellikle karakterimize yönelik hedefler belirlemek için eğitilmeyiz. Yaşam Kitabı’nda, karakterinize dikkat edecek ve yüksek benlik saygısı ve sahip olduğunuz kişi hakkında genel bir gurur duygusuyla güçlü ve sağlam hale gelmek için şekillendireceksiniz.

05. Maneviyat
Çok az insan oturup maneviyatlarını tanımlamak için zaman ayırdı. Yaşam Kitabı’nda, sadece onu tanımlamakla kalmayacaksınız, aynı zamanda ruhsal tatminin değerini anlayacaksınız, yaşamdaki amacınızla irtibat halinde olacak ve aslında bu amaçla yaşamaya başlayacaksınız.

06. Romantik
Evli iseniz, vites değiştirecek ve fantastik bir evliliğe doğru ilerleyeceksiniz, vasat bir değil. Tutkulu, sevgi dolu bir ilişki – harika bir cinsel yaşam – karşılıklı saygı ve hayranlıkla. Eğer bekar iseniz, ruh eşinizi çekmek için bir stratejiniz olacaktır.

07. Ebeveynlik
Eğer bir ebeveynseniz veya bir gün olmak istiyorsanız, olabileceğiniz en iyi ebeveyn olmak için tam olarak ne yapacağınızı bilecek ve çocuklarınıza harika bir hayat yaşamaya dair muhteşem bir örnek oluşturacaksınız.

08. Sosyal
Çalışmalar, mutluluğunuzla sosyal bağlantılarınızdan daha fazla hiçbir ilişkinin olmadığını gösteriyor. Yaşam Kitabı’nda, olağanüstü sosyal hayatınızı nasıl bilinçli bir şekilde oluşturacağınızı ve sizi besleyen ve hayatınızı öne çeken arkadaşlıklar kurmayı öğreneceksiniz.

09. Kariyer
Her gün işinize baktığınız yerde sizi uyaran ve yerine getiren başarılı bir kariyer için elinizde olan değerlere sahip olacaksınız. İlk kez, sevdiğiniz iş ve iyi olduğunuz iş hakkında netlik elde edeceksiniz.

10. Finansman
İlişkinizi para ile kökten dönüştürecek ve başkalarına değer üretirken, kendiniz için finansal bolluk üretmek için kullanabileceğiniz sistemleri öğreneceksiniz – ve bunu yapan bir finansal modelde bunu yaparak zenginliği üretebilir ve tüm şeyler ve deneyimlere sahip olabilirsiniz. önemsediğiniz insanlar.

11. Yaşam Kalitesi
Günlük yaşam tarzınızı değiştirecek ve yaşam kalitenize bu dünyadaki her şeyden daha çok değer vermeye başlayacaksınız. İstediğiniz şeyleri, araç kullanmak istediğiniz ortamı, içinde bulunmayı istediğiniz ortamı ve içinde yer almak istediğiniz maceraları kendinizle başlatacaksınız. Çevre çok önemlidir. Yaşam Kitabı’nda, ister üretici, ister sıcak, ister ilham verici isterse şehvetli olsun, istediğiniz herhangi bir ortamı oluşturma stratejilerine sahip olacaksınız.

12. Yaşam Vizyonu
Diğer kategorilerde öğrendiğiniz her şeyi bir araya getirecek ve günlük olarak deneyimlemek istediğiniz şey için tek bir ikna edici vizyon geliştireceksiniz. İyi hazırlanmış tüm canlandırmalar, ağır kaldırma işleminin yapıldığı sıra dışı bir hayata eşik aşmak zorunda kalıyor.Hayatınızı anladığınız bir devrilme noktasına vardınız ve yorucu, drenaj ve bunaltıcı olan bu günlük enerji çıkışı olmadan zevk alıyorsunuz.

Yorum Yap