Verimlilik ve Meta Becerileri

Metafizik için 7 farklı yöntem

1 Merkezimizdeki Misyonunu Gör
Hepimizin karşı karşıya olduğu en büyük zorluklardan biri amacımızı bulmaktır. Bu derste, size gerçekten ilham veren bir hayatı yaşamaya gerçekten ihtiyaç duyduğunuz netliği ve kesinliği kazanmanıza yardımcı olacak alıştırmaları keşfedeceksiniz.

2 Hayallerinizdeki Değişim Gerçekliği
Delta uykusu gibi, kursta keşfedeceğiniz bazı teknikler, “uykuya yakın” Delta seviyelerinde daha yüksek bir rehberliğe nasıl bağlanacağınızı öğretecektir. Bu teknik, yalnız gerçekliği size ikinci doğa değiştirecek.

3 Hayatı Çok, Çok Farklı Bir Şekilde Deneyimleyin
Her gün heyecanla uyanmayı, işinize başlamak için sabırsızlanıyorum ve her saniyesini sevmeyi hayal edin. Evet, zorlu zamanlar olacak, ama gerçekten sevdiğiniz bir şeyi yaparken, buna değer. Asla başka bir şey yapmak istemeyeceksin.

4 En Büyük Hedeflerinizin Bile Gelmesini Gerçekleştirin
Geleneksel hedef belirleme yöntemleri ile, hayal edebileceğiniz kadar büyük bir hedef belirleyebilirsiniz. İlhamdan çalışmayı öğrendiğinizde, en çılgın hayal gücünüzün ötesindeki şeyleri elde edip deneyimleyeceksiniz. Sanki sana rehberlik eden daha yüksek bir güce dokundun sanki.

5 Bir Arada Doğru Kararları Verme
Sezginiz en büyük rehberiniz. Bu derste, daha iyi kararlar verebilmeniz ve her zaman amacınıza sadık kalabilmeniz için bu konuya nasıl gireceğinizi öğreneceksiniz. Kendinizi daha şanslı, akıllı ve vizyonunuza mümkün olduğunca hızlı düşündüğünüzden daha hızlı hareket ettireceksiniz.

6 Şimdi Kendinizi Özgür ve Topraklanmış Bulma
Hepimiz, varlıklarımızda derinlere gömülmüş geçmiş acılardan sessizce acı çekiyoruz. Bu dersin ikinci modülünde, kendinizi geçmişte ortaya çıkan acılardan kurtarmak için güçlü, bilimsel olarak doğrulanmış bir teknik öğreneceksiniz ve bunu yaparken daha önce sahip olduğunuzdan daha hafif ve daha özgür hissedeceksiniz.

7 Sıfır Pişmanlık ile Toplam Yerine Getirmenin Keyfini Çıkarın
Bunu öğrendikten sonra, hayata daha çok bağlı hissetmeye başlayacaksınız, daha çok dinlenmiş ve açıkçası, daha canlı. Daha şefkatli olacak ve daha az tahriş olacaksınız. Sizi evrenin yanınızdaymış gibi hissettiren eşzamanlılık ve tesadüfleri fark etmeye başlayacaksınız. Sınırsız hissedersiniz.

Yorum Yap