Verimlilik ve Meta Becerileri

Metafizik için 7 farklı modül

MODÜL 1

Başlamak için bilmeniz gereken her şey
Eğitiminizin ilk haftasında Sınırsız Olmak için, Vishen Lakhiani’nin Birleştirici Modelini, çoğu insanın bilmeden bir ömür boyu sosyal şartlandırma yoluyla düştüğü “hedef tuzağı” ndan nasıl kaçacağını öğreneceksiniz. Yaşam tarzı tasarımına yönelik bu yeni çerçeve ile, BÜYÜK düşünmeyi destekleyen yaşamak için yeni gerçeklik modelleri ve sistemlerin nasıl uyarlanacağını ve çok fazla göz korkutucu görünmeyecek şekilde daha cesur hedefleri nasıl ayarlayacağınızı keşfedeceksiniz. Ayrıca, kendiniz için mükemmel hayatı nasıl tanımlayacağınızı ve haritalayacağınızı öğreneceksiniz, böylece kendi kurallarınıza dayalı bir hayat yaratabilirsiniz.

Master Olacak Modeller ve Sistemler:

Geleneksel kuralların dışında düşünmek ve sistemden kaçmak, böylece gerçekten özgür yaşayabilirsiniz.

Korkmadan ya da endişe duymadan nasıl daha büyük hayal kurarsanız, dünya üzerinde büyük bir etki yaratmaya cesaretin var.

“Şans” üretme ve hedeflerinize doğru hızlanma yeteneğine sahip olmanızı sağlayan bir gerçeklik modeli nasıl geliştirilir, böylece bu sizin realiteniz olur ve evren sizden geçiyormuş gibi hissedersiniz.

MODÜL2

Toplam iç barış
Daha sonra, sizi, yeniden gerçekleşmemiş affetme gücüne geri götürecek olan her şeyden vazgeçerek, toplam iç barışa nasıl ulaşacağınızı öğreneceksiniz. Bu toplam iç barış, sakin bir şekilde onları takip ederken doğal olarak son derece sezgisel ve hedeflerinize ayrılmanıza izin verir. Buna ek olarak, talep üzerine bol miktarda yaratıcı anlayış sağlamak için Alpha dalgalarınızı yükseltmek için gizli tekniği de öğreneceksiniz. Ve hocalarımız tarafından bağışlamanın gücü konusunda rehberli bir meditasyonun tadını çıkarın.

Master Olacak Modeller ve Sistemler:

Sizi tüm potansiyelinizi gerçekleştirmekten alıkoyan gerçekliğin tüm alt modelleri nasıl bırakılır.

Mutluluğun hedeflerinizin sonucundan nasıl ayrılacağı, böylece her zaman en uygun akış durumunda olursunuz.

“İnsanları incitmek, insanları incitmek…” ve bu acı çığlığından kurtulmak, kendinizi diğer insanların acıları ve hayal kırıklıklarından tavizsiz hale getirebilmek için, geçmişte yaşadığı acılardan kurtularak kaçar.

“Size hiçbir şey göndermedim ama melekler…”, hedeflerinize ulaşmak için desteklenmiş hissetme çerçevesi ve geri dönüşleri avantajlara dönüştürmek, böylece işler yolunuza çıkmayacak gibi gözükse bile hayal kırıklığına uğramayacaksınız.

Alpha dalgalarınızı, problemleri çözmek ve hızlı bir şekilde ilerlemek için anında yaratıcı ve sezgisel bakış açıları talep etmek için nasıl yükselteceğinizi öğrenin.

MODÜL3

Blissipline
Sınırsız Eğitimin üçüncü haftasında Blissipline kavramını keşfedeceksiniz. Ve nasıl, bu yeni paradigmaya göre yaşarken, neşeli bir dış devlete sahip olmak için huzurlu bir iç devlete sahip olmanın ötesine geçebilirsiniz. Bu yükseliş halini deneyimlemenize yardımcı olmak için, Blissipline’ı oluşturan mutluluğun beş sistemini öğreneceksiniz: aktif şükran, bağışlama, kendini sevme, “yeteri kadarım” hissi ve şimdiki merkezli olma.

Master Olacak Modeller ve Sistemler:

Günlük pratik, anlık ve uzun vadeli sonuçlar için kendi mutluluk seviyelerini hızla kesmek.

Yaşlanmayı nasıl yavaşlatır ve sağlığınızı nasıl geliştirirsiniz, böylece yıllar boyunca inanılmaz görünüyorsunuz ve hissedersiniz.

Şimdiki mutluluğu yaşama, uzun vadeli hedeflerinize ulaşmanın en iyi yoludur.

Duygusal durumunuzu nasıl kontrol edeceğiniz ve maksimum etkinlik için güne en yüksek performansı nasıl koyacağınız.

Kendi öz sevginizi nasıl onaylayacağınız, böylece kendi mutluluğunuz başkalarının hayatlarına taşar ve neşe yayır.

MODÜL4

Geleceğiniz İçin Bir Vizyon
Bu haftanın eğitiminin bir bölümünde, aşağı yönlü spiralden çıkış yolunuzu nasıl bulacağınızı ve mevcut gerçeklik tuzağınızdan nasıl kaçacağınızı keşfedeceksiniz. Şimdi mutluluğu deneyimleyeceğinizi öğreneceksiniz, hayatınızı geleceğe yönelik vizyonunuza doğru aktarabilirsiniz – bu da stres ve endişeyi atlamanızı sağlar, böylece en yüksek akış durumunda yaşayabilirsiniz. Daha sonra, bu haftanın eğitiminin ikinci bölümünde, bir mesleğe sahip olmanın önemini keşfedeceksiniz ve bir yandan da hayatınızın birçok alanını radikal bir şekilde dönüştürmenize yardımcı olacak enerji yönlendirmesi için güçlü dört adımlı çözümü öğreneceksiniz.

Master Olacak Modeller ve Sistemler:

Bir misyon nasıl seçilir, kariyer değil, zahmetsizce geleceğiniz için vizyonunuza doğru çekilirsiniz.

En yüksek akış durumunda yaşamak için sistem, böylece stres ve endişeyi bypass edebilir ve her zaman evrenin sırtına sahip olduğunu hissedebilirsiniz.

Amaçlarınızda “gerçekçi olmayan” olmanın önemi, dengeli ve sıradışı bir yaşam yaratmak ve sıradanlık tuzağına takılmamak.

Enerji yönlendirmesi için dört adımlı çözüm, böylece hayatınızın birçok alanını kökten değiştirebilirsin.

MODÜL5

Sezginin Gücü
Sınırsız Olmanın beşinci haftasında, kendi doğuştan gelen sezgilerinize nasıl gireceğinizi keşfedeceksiniz. Sezgileri ve sezgiyi kullanmanın beş yolu için açık bir kanal haline gelmek için somut yöntemleri öğreneceksiniz: bir uyarı sistemi olarak, başkalarıyla bağlantı kurmak, ilham almak, kendiniz ve başkaları için destek vermek ve daha yüksek amacınıza bağlı olmak için. Sezginize bağlı kalarak, yeni fırsatları kolayca keşfedeceksiniz ve geleceğe yönelik vizyonunuza giden yolda zahmetsizce gezineceksiniz.

Master Olacak Modeller ve Sistemler:

Günlük yaşamınızda sezgiyi kullanmanın beş farklı yolu.
Dört aşama fikirler, ana akımdan önce geçer.
“Çöpü Temizle” ve sezgi için net bir kanal olma.
Dünyanın önde gelen başarıları olan Steve Jobs ve Elon Musk gibi gerçeklik modelleri, yüksek amaçlarına ulaşmak için sezgilerini takip etmek ve onlara güvenmek için kullanırlar.
“Görünmez Danışman” ve “Delta Antre” teknikleri gibi sezgiye girmek için ileri teknikler.

MODÜL6

Bükme Gerçekliği
Antrenmanınızın altı haftasında, hocalarımızın uygulamalı bilimi öğreneceksiniz. Bu hafta, yüksek hedefinize yaklaşırken gelecek haftalara hazırlanmak için, zihninizi gerçeklikle değiştirmek üzerine bir ara ders olarak kabul edilebilir. Bunu yapmanıza yardımcı olmak için, Bilinç Evrimi’nin dört aşamalı çerçevesini ve hocalarımız ile sonuçlarınızı iyileştirmek ve güçlendirmek için yaratıcı görselleştirmenin temel yöntemlerini keşfedeceksiniz.

Master Olacak Modeller ve Sistemler:

Hocalarımızın uygulamalı bilimi ve tam olarak nasıl görebildiğini kendi hayatınızda buluyorsunuz.

Gerçekliğin modeli, Bilinç Evriminin dört aşamasına erişmenize yardımcı olur, böylece nerede olduğunuzu ve daha hızlı yükselebildiğinizi belirleyebilirsiniz.

Benzersiz yaratıcı görselleştirme teknikleriyle etkinliğinizi nasıl iyileştirirsiniz ve güçlendirirsiniz, başka hiçbir yerde görmezsiniz.

Kurban zihniyetini nasıl aşarsınız, ve daha yüksek aramanız için bir hizmetkar olun.

MODÜL7

Genişletilmiş Bilinç ve Birleşme
Daha sonra, herhangi bir vizyona, herhangi bir düşünceye bilinçli bir şekilde nasıl bağlanacağını ve bilinçli tezahür sürecini hızlandırarak gerçeğe nasıl getireceğinizi öğrenerek Sınırsız Olmak yönünde en büyük sıçramalarınızdan birini yapacaksınız. Birleştirme olarak bilinen devrimci bir teknikle, gerçeklik ve yaratıcı görselleştirmenin ötesine geçen gerçekliği manipüle etmenin en hızlı yolunu keşfedeceksiniz. Burada bu güçlü tekniğin bileşenlerini ve bunu yapmanıza yardımcı olan beş kanunu öğreneceksiniz. Ayrıca, çoğu insanın birleşmesini engelleyen yaygın hatalardan nasıl kaçınılabilirsiniz, böylece bu sınırsız durumda kalabilir ve misyonunuzla bir arada olabilirsiniz.

MODÜL8

Vizyonunuzdaki İnsanları Nasıl Rally Edeceksiniz?
Sınırsız Olma yolunuzda, hayatınızda daha fazla mutluluk, anlam ve etki yaratmak için uygulanacak birden fazla teknik ve model hakkında bilgi sahibi oldunuz. Gelişim seviyenizi geliştirerek, aynı zamanda bir lider olursunuz. Şimdi, öğrendiğinizin ötesine nasıl geçeceğinizi ve vizyonunuzu daha hızlı bir şekilde gerçekleştirmek için çevrenizdeki insanları toparlamak için şirketinizde, işinizde veya hayatınızda uygulamak için yedi anahtarı öğrenerek görüntünüzü tam olarak nasıl şekillendireceğinizi öğreneceksiniz. Burada “kültür korsanlık” ın temellerini öğreniyor ve kitlesel miktarlarda insanları olumlu yönde etkiliyorsunuz, böylece başkalarının da ilerlemesine yardımcı olabilirsiniz.

Master Olacak Modeller ve Sistemler:

Vizyonunuzu hızla görebilmek için çevrenizdeki insanları toparlamak için şirketinize, işinize ya da yaşamınıza uygulanacak yedi anahtar.

Doğru yeteneğinizi harekete katmak, doğru uygunluğu bulmak, ortak bir kod oluşturmak ve misyonunuzu desteklemede anlamlı ve anlamlı sonuçlar elde etmelerine yardımcı olmak.

Güçlü, yüksek performanslı, bilinçli kabileler oluşturmak için şirketler ve kuruluşlarda gelişmiş kültür modelleri nasıl oluşturulur.

Dünya için vizyonunuzun ardındaki takipçilere nasıl adapte olacağınız, bunu daha hızlı ve daha ihtişamlı bir şekilde ortaya koyabiliyorsunuz.

Yorum Yap