Verimlilik ve Meta Becerileri

Bu Eğitim Neden Bu İnanılmaz Sonuçları Sunuyor?

İşte 5 Neden İnanılmaz Sonuçları Görüyor.

1. Bilinç Mühendisliği Öğretim Çerçevesi
Öğrenmek üzere olduğunuz her şey, Hocalarımızın devrim niteliğindeki Bilinç Mühendisliği sistemlerine ve yaşam modellerine dayanmaktadır. Her birimiz bilinçli ya da bilinçsiz olarak sistemlere ve modellere güveniriz. Ve bu derste, sadece bu sistemleri ve modelleri daha yeni ve daha verimli olanlarla güncelliyoruz. Sonuç olarak, sonuçları görmek için ciddi yaşam değişiklikleri yapmanız gerekmeyecek. Mevcut yaşam tarzınızı hiçbir şekilde feda etmeniz gerekmez.

2. Güçlü Alıştırmalar ve Gerçek Dünya Uygulamaları
Bu dersin sadece derinlemesine konuşmalar değil, aynı zamanda gerçek dünyada kullanmanız için pratik araçlar ve kaynaklar ile dolu olduğunu keşfedeceksiniz. Hocalarımız kişisel yaşam deneyimlerinin yanı sıra birçoğu günlük olarak etkileşimde bulunan yüzlerce öğretmenden geliyorlar.

3. Eğitiminizdeki Boşlukları Gidermek İçin Grup Koçluğu
Bu programda ayrıca yer alan her bir modül için önceden kaydedilmiş grup koçluk oturumları, Hocalarımızın interaktif bir oturum aracılığıyla bir grup orijinal üyeye öncülük ettiği yerlerdir. Sadece bunları dinlemek, anlayışınızı genişletecek, tüm şüpheleri öldürecek ve olasılıklarınızın ufkunu genişletecektir.

4. Öğrenmenin Her Seviyesini İyileştiren Kaynakları Destekleme
Kurs boyunca, hocalarımız bilinç düzeyinizin 3. seviyesinde bilincinizi geliştirmede çok önemli olan diğer materyalleri referans alır. Bunlar arasında, hocalarımızdan gelen diğer öğrenim materyalleri, hocalarımızdan gelen konuşmalar ve popüler Youtube videoları yer alıyor.

5. Çevrenizle ve Arkadaşlarınızla Etkileşim
Hocalarımız, kendi kendine çalışma konusunda güçlü avantajlara sahip olduğu için, bir rock yıldızı öğrencisi olmanızı sağlayan, kurum içi akran-arası öğrenme teknolojimizdir. Yolculuğunuzda ilerlerken arkadaşlarınızın yanı sıra kolektif beyinlere, en iyi uygulamalara, güçlü tekniklere ve öğretmeninizin yeni fikirlerine de dokunmanızı sağlar. Sınırsız Olmak İçin hocalarımız tarafından barındırılıyor.

Yorum Yap