Verimlilik ve Meta Becerileri

Bilinç Evrimi

İşte burada, Bilinç Evrimi için dört aşamalı çerçeve ile kastediyoruz.

İnsan evrimini her biri diğerine genişleyen 4 farklı düzeyden oluşan bir dizi olarak düşünebiliriz.

SEVİYE 1

Gezegendeki nüfusun% 99’u şu anda burada. Buna Mağdur Aşaması denir. Dünyada hangi toplumun, kültürün, eğitimin ve dünya kurallarının yapmamız gerektiğini bize söyleyeceğimiz seviyeye dayanıyor. Seviye 1’de çoğu insan körü körüne yürüyor. “Bir üniversite diplomasına ihtiyacınız var,” “bir gün bir iş bulup emeklilik biriktirmek zorundasın, böylece bir gün hayattan zevk alabilirsin” gibi fikirlerle ya da “her gün camiye gitmelisin” gibi dini uygulamalarla ilgili fikirlerle bağlılar. programlanmış oluruz.

Ama hayattan çok daha fazlası var. Ve insan toplumunun kalıplarını sorgulamaya başladığınızda, kendinizi Seviye 2’ye yükselmeye başlarsınız.

SEVİYE 2

Seviye 2, Düşünceler Yarat Gerçeklik aşaması olarak adlandırılır. Kişisel gelişim burasıdır. 2. seviyede, dünyada oynamak için yeni yollar keşfetmeye başlıyorsunuz. Hız öğrenme, meditasyon, kişisel dönüşüm gibi fikirleri keşfetmeye başladığınız yerdir. Çoğu insanın yaptıklarının ötesine geçmeye başladığınızda ve gerçekten olağanüstü bir hayat yaşadığınızda.

Bununla birlikte, bunun ötesinde seviyeler var.

SEVİYE 3

3. Seviyede, geleneksel dünyayla ilgili olarak, şimdi yeni bir aşamaya adım attığınız pek çok fikri sorguladınız. Bu seviyede, tüm yeni yetenekler sizde ortaya çıkmaya başlar. Özünde, sınırsız durum 4 farklı nitelik tarafından yönetilmektedir:

Tüm yaşamla bağlanma hissi. tüm insanlığa gerçek bir bağlantı hissedersiniz. Din, kültür ve ırk gibi fikirler artık sizinle özdeşleşmiyor gibi görünüyor. Aksine, herkesi bir ve aynı olarak görüyorsunuz. Bu bağlanma hissi daha sonra ikinci bir kaliteye yol açar.

Tamamen içeri girme duygusu. Sezgilerinizin aşırı hızda olduğu gibi. Sen hiper-yaratıcısın. Ne söyleyeceğinizi biliyorsunuz ve mümkün olan en iyi yaşam için sizi yönlendiren bağırsak hisleriniz var. Korkusuz olursun. Tüm bunlar size üçüncü bir kalite sunuyor.

Hızlandırılmış tezahür hissi. Bu, düşüncelerinizin hızlandırılmış bir hızla gerçekleştiği hissi. Dünyaya yaymak istediğiniz bir şeyi düşünebilir ya da çözmek istediğiniz bir hastalık hakkında çözmek ya da düşünmek istediğiniz bir problem hakkında düşünebilirsiniz… tüm bunlar daha hızlı bir şekilde daha hızlı gerçekleşir. Bazı insanlar neredeyse gerçekliği bükebiliyormuş gibi söylüyorlar. Şimdi, bu size 4. kaliteyi geliştirmenize yol açar.

Evren sırtına sahipmiş gibi bir şans hissi. Bu, daha yüksek bir güce veya evrene bağlı olduğunuzu hissettiğiniz bir duygudur ve sanki bu güç, bu dünyada yapmanız gerektiğini bildiğiniz bir şeyle destekliyormuş gibi. Mutlusun, heyecanlısın, görevini yaşıyorsun ve hayat iyi gidiyor gibi görünüyor.

Bunlar, Seviye 3 Bilinçli Farkında yaşayacağınız 4 özellik. Ve bu kurs sizi mümkün olan en kısa zamanda bu duruma getirecek şekilde tasarlanmıştır. Bu duruma mümkün olduğu kadar çok insan getirmek istiyoruz. Çünkü bu durumda olduğunuzda, yaşam tamamen farklı bir anlam kazanıyor.

SEVİYE 4

Bu, siz olmanızın Birlik Düzeyidir. Hocalarımız bu nadir mistik devlet hakkında daha fazla şey açıklayacaktır, böylece bu seviyede ne bekleyeceğinizi bileceksiniz. Ancak, kursun çoğu sizi Bilinçli Farkındalığın 3. Seviyesine götürmekten kaygı duyacaktır.

Yorum Yap