Verimlilik ve Meta Becerileri

30 Günlük Görev

Yaşam Kitabı 30 Günlük Görev, Kendi Olağanüstü Hayatınıza Doğru Size Yol Gösteriyor.

Adım 1: Hayatınızı 12 Kategoride görmeyi öğrenin
Görev, vizyonunuzu, bizim daha da gelişkin, 12 kategorili Yaşam Kitabı görüşüne kadar, bizim içerisindeki kırık eğitim sistemimizin dar başarı kurallarından genişleterek başlıyor. Ayrıca, bu 12 alanda nerede olduğunuzu değerlendirmek için bir Yaşam Kitabı Değerlendirmesi gerçekleştireceksiniz.

2. Adım: Hayatınız için zorlayıcı bir vizyon ve amaç oluşturun
Her kategoride Merkezimiz seni derinleştiriyor, böylece o kategorideki hayatın için yapabileceğin en cesur, en güzel vizyonu yaratıyorsun. Bu, insan olanaklarının kapsamına bakmak ve gerçekçi hedeflerin sınırlarını aşmak anlamına gelir.

3. Adım: Her kategoride merkezin en büyük yaşam ipuçlarını öğrenin
Bunlar, her kategoride olağanüstü sonuçlar elde etmek için hemen hayata geçirebileceğiniz güçlü araçlardır. Merkezimiz, kendisi için belirlediği görüşlere ulaşmak için en iyi ‘kısayolları’ tanımlayarak 25 yılını harcadı. Gitmek istediğiniz yere ulaşmak için anahtar kısayolunu öğrenin.

4. Adım: Yeni alışkanlıklar oluşturun ve harekete geçin
Görev, hayallerinizdeki kendini yansıtma, günlük öğrenme ve bağlılık alışkanlıklarını oluşturmanıza yardımcı olacaktır. 30 günlük sürekli alıştırmalardan sonra, bu alışkanlıklar size yeni “normal” olarak yerleştirilir. Bu, atılımların başladığı zamandır.

Yorum Yap