Sağlık ve Fitness

Vahşi Diyet Hakkında Seveceğiniz 6 Şey

1. Katı Sağlık Prensipleri
Vahşi Diyet, evrimsel tarihlerden ve modern avcı-toplayıcı topluluklardan yoğun olarak yararlanan Paleo’dan etkilenmiş bir sağlık metodolojisidir. Vahşi Diyet’in temel ilkesi, “her yaşayan şeyin bir diyete sahip olması” ve bir türün diyetinde kalmasının derecesi onun sağlığı ve uzun ömürlülüğünün bir ölçüsüdür. Bu prensiplerin en az 5 – 6 milyon yıldır var olduğu bilinmektedir.

2. Açlık Yok Ve Egzersiz Yok
Vahşi Diyet dikkatlice tasarlanmıştır, böylece aç olmayacaksınız ve egzersiz yapmaya gerek yoktur. Bu program beslenme dengesi ve beslenme, enerji düzeyleri ve uykuda uyku ile ilgili, böylece hazır olduğunuzda, aslında egzersiz keyfine varacaksınız. Eskiden olduğu gibi korkmazsın.

3. 90 Gün İçinde Sonuçlar İçin Tasarlanmıştır
Çoğunlukla insanlar zaten ne yapmaları gerektiğini (ya da bildiğini), ne yapmaları gerektiğini ve sağlık hedeflerine ulaşmak için neleri kaçınmaları gerektiğini; Sorun, genellikle onlarla bağlı kalmamalarıdır. İstisnalar yaparlar ve bu istisnalar yavaş yavaş kural haline gelir. Diğer yandan, Vahşi Diyet’in optimize edilmiş 90 günlük yapısı, çoğu kişinin iklimi kalıcı bir değişim sağlamak için yeterince uzun bir süre boyunca bozar.

4. Güçlü Davranış Psikolojisi
Vahşi Diyet bulucusu hocalar, 2 yıldır profesyonel bir konuşmacı ve yönetici iş danışmanıdır: bu adam davranışları ve sizde kalıcı bir değişim yaratmayı anlar. Vahşi Diyet’in yapısı, istediğiniz değişiklikleri hızlı ve kolay bir şekilde uygulamanıza yardımcı olan güçlü davranışçı psikoloji tekniklerini temel alır.

5. Altı İnsanoğlu İle Çalışmak
İnsanların çoğu ya ihtiyaç duyduklarından çok daha fazla ya da çok daha az yemek yiyorlar ve sıklıkla ikisini de yapıyorlar. Ne yapmaları gerektiğine yetmeyecek kadar çok şey yiyorlar. Vahşi Diyet’te, insanların elde ettikleri mesajları, bedenlerini gerçekten dinleyebilmeleri için çevirmelerine yardımcı olmak için altı temel insanın açlığıyla çalışıyoruz.

6. Özel Gıda Gerekli Değildir
Vahşi Diyet deneyiminiz sırasında hocalar, sağlıklı beslenmenizi önerir. Daha sağlıklı, organik yiyecekler bazen daha pahalıya mal olabilir, ancak özel bir sarsıntı, takviye ya da satın alınacak başka bir şey yoktur. Yolculuğu tamamlamak için “özel yiyecekler” veya “enerji sarsıntıları” için ekstra ücret ödemeniz için tasarlanan diyet programlarına temelde karşıyız. Vahşi Diyet kalıcı bir temel değişim yaratır ve Vahşi Diyet’ten bir şey satın almakla yükümlü olursunuz.

Yorum Yap