Genel

Büyü Siteleri

Medyumları anlatan büyü siteleri bildiğiniz üzere hayli vardır. Biraz bu sitelerden bahsetmek istedik size. Çünkü eminim herkesin sıkıntısıdır bu kadar site içinde hangi büyü yapan medyuma inanacağız diye tabi ki haklı endişeniz.

Büyü Sitlerinin Çeşitleri

Aşk vefki yapan hocalar

Bağlama büyüsü yapan medyumlar

Muska yapan hocalar

En tehlikeli büyüleri yapan hocalar 

Şeklinde daha da sayabileceğimiz bir sürü çeşit vardır. En kuvvetli büyüyü yapan medyumu aralarından nasıl seçeceğiz peki?

Güvenilir Medyumun Özellikleri

Büyü siteleri veya büyü tarifleri veren hocalar içinde en güvenilir hocayı nasıl belirleyeceğiz diyorsanız gelin özelliklere biraz bakalım

  1. öncelikle medyum bir ocağa bağlı olmalı ve kesinlikle el almış bir medyum olmalı. Çünkü medyumluk bu şekilde aktarılan bir ilimdir.
  2. Havas ilmine sahip medyum olmalı
  3. Vefk yapabildiğini ve yıldız nameye bakabildiğini size kanıtlarsa çok daha avantajdır sizin için.
  4. Ofisi olan medyum olması onun güvenilir medyum olduğunu gösterir dikkat ederseniz medyum tavsiyeleri içinde de en çok ofisi olan medyumlar gösterilmektedir.

Medyum Yorumları Önemli Mi?

Medyum yorumlarını takip etmeniz sizin faydanıza olacaktır. Çünkü gerçekten o kişilere büyü yaptıran insanları hemen ayırt edebilirsiniz zaten bu sayede biraz daha temkinli yaklaşmış olursunuz.

Güvenilir Medyum Önce Bakım Yapar

Karşıda ki kişinin neye ihtiyacı olduğunu tam anlamak ve ona göre uygulama yapmak için medyum mutlaka önce bakıma bakmayı talep eder. Diğer türlü geçerliliği olmayacaktır.

Yorum Yap