Genel

Büyü Nedir?

Büyü ve sihir kelimeleri daha çok yeni dikkat çeken bir alan değildir. İnsanlık tarihi boyunca hep ilgi çekmiştir. Eh insanlık tarihi boyunca varsa vardır bir gerçekliği diye düşünmeli insan. Demek ki kullanılabilir ve işe yarar bir tarafı vardır. Okült astroloji de uzman medyumların anlatıları bu iki başlık konusunda hayli fazladır bu yüzden uzman medyum tavsiyelerini veya yazılarını mutlaka araştırmanızı öneririm doğru bilgi için.

Maji

Nedir ve nasıl bazı insanlar kullanabiliyor bazıları ise kullanamıyor.

MAJİ: evrende bulunan tüm maddi anlamda ve manevi anlamda olan enerjilerin toplamını birbiri ile olan bağını tanımlama ve kullanma enerji ilmidir. Bu ilim en eski kadim olgulara dayanır. Örneğin eski Babil dilinde Magus olarak yer alır bu da Kutsal bilgi anlamına gelmektedir. Kabala büyüleri içinde en çok adı geçen terimdir. Derin hocalar asla hafife alınmaması gereken bir başlık olduğunu bilmektedir.

Şu bir gerçektir ki manyetik alanlara hükmeden metafizik alanlardaki varlıklar bulunmaktadır. Nasıl biz varsak onlar da bizim gibi varlar. Evrende yalnız değiliz.

Eski zamanlarda insanlar her çaresiz kaldıklarında HABİS RUHLARDAN medet ummuştur. Büyü en kısa yol olarak kabul edildiği için o yüzden bu kadar kullanılmış ve kirletilmiştir. Bu kadar yeryüzünde yaygınlaşmasının da sebebi budur.Şaman eğitimi ve kadim büyücülükte derin bir yeri vardır. Tarafsız medyumlardan dinlerseniz eğer tüm büyü çeşitlerinin temelinin bu mantığa dayandığını göreceksinizdir.

Harut ve Marut anlatısını hepimiz biliriz orada aslında sınır çizilmiştir. Kötüye kullanmadığın sürece bu enerji ilminden faydalan. Ancak sonuçlarının sorumluluğunu almak şartıyla.

İşte BÜYÜ İLMİNİN kısa açıklaması ve gerçekliği bu şekildedir. Tüm dünyada ve asırlardır kabul görmüştür. Bu yüzden vardır.

Karanlık İlimler asla hafife alınmaması gereken bir enerji gerçekliğidir. Ve bilinç altı ilimdir.

Yorum Yap