Genel

Bu Hissi Biliyorsun.

Ortaya Çıktı: Başarı Neden Olduğunu Tam Olarak Düşünüyor
Çok Çalışmak Ve Pek Çok Mücadele Gibi
Bu hissi biliyorsun.

Hafif bir hayal kırıklığı olarak başlıyor. O zaman bu bir çaresizlik hissi. Hızla kendi kendine nefrete dönüşür, ardından hayatınızdaki her heyecanın kademeli bir şekilde boşaltılmasıyla olur. Hedefler, özellikle de büyük cesur hedefler ölür.

Hocalarımız, “İnsanların (ve kadınların) kitlesi, sessiz çaresizlik yaşamlarına öncülük ettiğinde bunu mükemmel bir şekilde anlatıyor. İstifa denilen şey çaresizliğin doğrulanmasıdır. ”

Fakat bunun gerçek sebebi şudur:…

Sürüngen Beyinlerimiz Başarıya Direniyor
Bu, şaşırtıcı psikologları ve filozofları onlarca yıldır, hatta belki yüzlerce yıl boyunca sürdürdü. İnsanlar neden bir şey istiyorlar ve bilinçaltında meyvelerini sabote ediyorlar?

Çünkü ilkel sürüngen beynimiz tanıdık olmayanları reddetmek ve tanıdıklara sadık kalmak için eğitilmiştir. Bu bizim iyiliğimiz için. Belirsizliği en aza indirir ve günlük enerjimizdeki tahliyeyi azaltır. Çünkü her sabah uyanmak ve aynı arabayı sürmenin yeni yollarını öğrenmek ister?

Bu direncini başarıya bölmenin tek yolu beyninizi tanımaya programlamaktır.

İşte bu yüzden başarı şansınızı önemli ölçüde artırabilecek bir şey varsa, buna inanıyorum.

Başarı Anahtarını Radikal Olarak Çeviren 8 Dönüşüm
On yıllardır süper başarılıların en üst% 1’i ile çalıştıktan sonra öğrendiklerim, zihninizin bilindiği gibi, muazzam, eşi görülmemiş ve gerçekten otantik olan, başarısını kategorize etmesi için deneyimlemeniz gereken sekiz dönüşüm vardır.

Görüyorsunuz, normal şartlarda, beynimiz yaptıklarımızı ve başardıklarımızı belirler. Bu sekiz dönüşümden sonra, beyniniz yapmak ve başarmak istediğinizi ALABİLİRSİNİZ.

Aradığın bilmecenin son parçası. Bu bir kez gerçekleştiğinde, tek ihtiyacın olan şey, hayatı en vahşi hayallerinizin ötesinde yaşamak için biraz hayal gücüdür.

İşte bu yüzden bu programı hazırladık…

Tavizsiz Yaşamı Benzersiz Yapan Nedir

1. Kesme Kenarı Dönüşümsel Hipnoterapi
Hocalarımız, son 30 yıldır dünyanın en iyi sporcuları, televizyon ünlüleri, CEO’ları, siyasi liderleri ve hatta ünlü simalar ile çalışıyor. Hepsi onu sadece bir nedenden dolayı arıyorlar: Hocalarımız en son dönüşümü sağlayan hipnoterapi araçları, dönüşümün en kısa yolunu sağlıyor. Uzlaşmamış Yaşam’a kaydolurken aynı araçları alırsınız.

2. 8 Haftada Derin Dönüşüm İçin Tasarlanmıştır
Geçirdiğiniz zaman, dünyanın en iyi başarılarına sahip olacağınız 8 dönüşüm var. Ve bu programda, hocalarımız bu dönüşümleri haftada bir kez deneyimlemenize izin veriyor. Seanslar sadece ders değil. Her modülde gerçek transforme hipnoterapi seanslarını içerir. 8 haftanın sonunda, gerçekten güçlendirilmiş hissedeceksiniz.

3. Mobil Ortamda Dönüşümüne Devam Edin
Merkezimizde Akademi uygulamasıyla, akıllı telefonunuzdaki bu kursa doğal olarak erişebileceksiniz. İhtiyacınız varsa, hocamızı arayarak çalışma yaptırabilirsiniz. Bu, sıradan gününüzü dönüşümsel bir deneyime dönüştürmek için mükemmel bir yoldur.

Yorum Yap