Büyü Medyum Hoca

Hamaylı Korunma Zırh Muskası

Hamay nedir ,Hamaylı ne demek

Hamaylı korunma zırh muskası kişinin iyiliği için yapılan muskalardandır. Kötülüklere ve kara büyülere karşı kişiyi korumaktadır. Korunma hamaylı vefki uygulaması ve hazırlanması oldukça zordur. Korunma hamaylı vefki yapacak olan kişiler havas ilmini bilen kişiler olmalıdır.

Oldukça zor bir işlemi olan hamaylı muskası parapsikoloji hakkında bilgi sahibi olan kişiler tarafından hazırlanmalıdır. Hamaylı muskası insanları her türlü kötülüklerden korumak ve psikolojik sorunlarını gidermek için yapılmaktadır. Hamaylı muskası ruhani sorunları olan kişiler tarafından taşınmalıdır. Nazar değmesi, cin musallat olması, psikolojik sorunlar, hastalık, cin çarpması gibi sorunların çözülmesine olanak sağlamaktadır. Hamaylı korunma muskası yapıldığı an etkisini göstermektedir. Hamaylı korunma muskası sayesin de birçok hastalık ve büyüden kurtulan insanlar vardır.

 

Hamaylı Korunma Muskası

Her muska da olduğu gibi korunma zırh vefki de kişiye özel olarak işinin ehli kişiler tarafından yapılmalıdır. Korunma zırh vefki yapılırken en ince ayrıntısına kadar dikkat edilmelidir. Dikkat edilmeği taktirde olumsuz sonuçlar doğurmaktadır. Hamaylı muskası isteyen herkese yapılabilir. Yapılırken kişinin bazı bilgilerine ihtiyaç duyulmaktadır.

Hamaylı muskası yapıldığı esnada yapan kişi bazı dualar olur ve ritüeller yapar. Hamaylı muskası yaptıran kişi büyülerden de korunmaktadır. Hamaylı muskası yapılan büyünün etkisini ortadan kaldırdığı gibi ilerde yapılacak olan büyüyü de engellemektedir. Hamaylı muskasının kişiye her hangi bir zararı olmamaktadır. Fakat muskayı üzerinde taşıyan kişiler kötü şeylerden uzak durmalıdır. Hamaylı muskası göğüs bölgesinde taşınmalıdır.

 

Yorum Yap