Büyü Medyum Hoca Spiritüel Danışmanlık

Bilmiyorum. Belki!

iyi bir at

Belirsizlik hayatın özüdür ve fırsattır.
– Bir düşünür

Bazen hayatta geriye bakar ve bunun beklediğim gibi bir şey olmadığını hissederiz, ancak ihtiyacım olan her şey. Yine de gerçekleştiğinde, muhtemelen kızgın ya da hayal kırıklığına uğradık. Öyle olmak zorunda değildir. Bilge bir adam en sevdiği ATI kaybetti ve komşular “ah, bu kötü ” diyorlardı. Bilmiyorum diye cevap verdi. Belki.”ertesi gün at, diğer birçok atla birlikte tekrar ortaya çıktı. Komşular ” ah, bu iyi!”. Bilmiyorum diye cevap verdi. Belki.”

Oğlu, yeni atlardan biriyle oynuyor, düştü ve bacağını kırdı. Komşular bunu talihsiz olarak yorumladı. Bilge Adam cevap verdi “ ” bilmiyorum. Belki.” Bir hafta sonra, ülke ani bir savaştaydı ve köydeki her genç adamın savaşması gerekiyordu. Kısa bir süre önce bacağı kırılmıştı ve düzgün yürümeye bile değil çünkü muaf oldu. Komşular şanslı bir adam olduğunu söyledi. Ama dedi ki: “bilmiyorum. Belki.”

Belirli bir olayın bizim için ne anlama geldiğini çok az biliyoruz-bir kavga, beklenmedik bir olay dönüşü, bir iş kaybetmek, ne olursa olsun. Yine de, gelecekteki olaylar ve geçmiş olaylar hakkında yorumlarla ilgili beklentilere dayanmakta ısrar ediyoruz. Bu, zihnimizi gereksiz düşüncelerle doludur ve şeyleri farklı bir perspektifte görmek için kördür.

“Bilmiyorum ” da birçok olasılık var; “biliyorum” da sadece bir tane var. Hayatınızdaki olayların ne anlama geldiğini ne kadar az bildiğinizi düşünün . Sadece bu hafta boyunca, işlerin nasıl olması gerektiği veya geçmiş olayların Anlamı Hakkında sıkı bir beklenti beklemeyin. Sığınmak nedir bilmiyorum. Bir spiritüel uzmana, medyuma ya da hocaya sığınmalısınız.

Yorum Yap