Aşk ve İlişkiler

Keyiflerinizi Renklendirin

Seks Hayatınızı, Samimiyetinizi ve Sevgi Hayatınızı Gördüğünüz Şekilde Değişecek

Varlığınızın 3 seviyesi üzerinde fiziksel, duygusal ve ruhsal bir dönüşüm başlatıyor. Cinsiyetinizin kilidini açmak hayatınızın geri kalanında bir dalgalanma etkisi yaratır; Öğrenciler gelirlerindeki artışları, cinsel olmayan ilişkilerin daha iyi olduğunu ve hayatlarının amacı ile derin bir bağlantı görmeyi bildirdiler. Cinsel utancımız, kök çakramızla derin bağlantılara sahiptir ve bu da, sevgi çekebilme ve temel yaşam ihtiyaçlarımızı karşılayabilme yeteneğimizde bulunan güven duygumuzla bağlantılıdır. Cinselliğin etrafında duygusal bloklar bırakmak, finansal istikrarı, kariyer başarısını, ilişki yakınlığını ve daha fazlasını geliştirerek tüm kök çakraların kilidini açabilir. Tüm 7 çakraların kilidini açmanın etkisini düşünün.

1. Zevk için Tüm Psikolojik Blokları Aşmak
1 numaralı cinsel organın beynin. Seks ve samimiyet etrafında onlarca yıllık kültürel programlama ve tabuyla dolu bir beyin. Bu psikolojik şartlandırma, cinselliğin tadını çıkarma yeteneğinizi artırır. Cinsiyet ve yakınlık etrafında utanç, travma ve diğer güçsüz inançların üstesinden geleceksin.

2. Cinsel devrim, denge ve uyum deneyimini yaşayın
Her insan hem erkeksi hem de kadınsı enerjiler taşır – Shiva ve Shakti. Her iki enerjinin de mevcut olmasına rağmen, biri hakim olmaya devam edecektir. Bu enerji kaynaklarından biri az gelişmiş ya da az kullanıldığı zaman, cinsel enerjinin dengesizliğini yaratır. İlk önce bu güçlü enerji kaynaklarına rehberlik eden temel prensipleri anlayarak ve hareketsiz olan enerjileri canlandırıp dengeleyerek dengeyi sağlamaktır.

3. Cinsel Arketipinizi Keşfedin ve Doğal Karizmatik Olun
Arketipler, beynin bir problemi nasıl çözdüğüdir. Cinsiyetiniz için gerçeklik modeliniz – inançlarınız, hayalleriniz ve arzularınızdan oluşan – beyninizin kolayca çözemediği değişken duyguların bir ormanıdır. Bir harita olmadığı sürece; arketipler. Arketipinizi keşfettikten sonra, neden hissettiğinizi hissettiğinizi anlarsınız.

4. Sınırlama İnançlarını Kesin ve Balayı Duygularını Geri Getirin
Bazen cinselliğiniz konusunda çaresiz hissedersiniz, çünkü vücudunuz ve orgazmlarınızdan hiçbir şekilde sorumlu değilsinizdir. Ya da dışsal bir şey senin cinsel kaderini yönetiyor. 7 yaşındayken genç yaşta başlamayı öğrendiğimiz sınırlayıcı inançlardan dolayı böyle hissediyorsunuz. Onları bırakma ve kontrolü kaybetmenin zamanı geldi.

5. Güveninizi, Açık Ve Kapalı Yataklarınızı Yeniden Yaşayın ve Hedeflerinizi Kolayca Vurun
Duygusal özünüzü gerçekten anladığınızda – kim olduğunuz ve cinsel olarak ne yaşamak istediğinizi – yatakta ne yapmak istediğiniz konusunda tam bir açıklığa sahip olursunuz. Tam cinsel potansiyelinizi keşfedecek ve cinsel güveni yeniden kazanacaksınız. Bu gerçekleşme, hayatınızda net bir yön ve anlam belirleyen bir rehber güç olacaktır.

6. Hem erkekler hem de kadınlar için irade birden fazla orgazm var
Sahte ya da mikrosaniye orgazmları ile mediocre cinsiyetten seks yapmaktan daha beterdirler çünkü gerçek cinsel tabiatınızı bıraktığınız için sizi heyecanlandırır. Hem erkeklerin hem de kadınların ham, gerçek cinsel gücü ile nasıl bağlantı kurabileceğini gösterecek ve istedikleri çoklu dalga benzeri orgazmları ve heyecanı deneyimleyecek.

7. Tüm vücut orgazm mindblowing için ortalama orgazm gitmek
Çakralar ile çalışarak tüm vücut orgazmlarını sağlar. Çakralar, enerji bedeninizin dağıtım merkezleridir. Fiziksel ve enerji bedeninizin birleşmesiyle daha derin bir samimiyet sağladığından, çakralarınızla nasıl çalışacağınızı öğreneceksiniz. Sizi 7 çakradan oluşan bir takastan geçirecek, böylece enerjik bloklarınız zevkinize katlanmayacak.

8. Şehvetli Masajlar Verirken Profesyonel Olun
Masajlar ikişki cinsinin önemli bir parçasıdır. Zevk ve yakınlık için fiziksel engelleri yıkıyorlar. İşte bu yüzden, Yoni Masajı, Göğüs Masajı, Lingham Masajı, Prostat Masajı, Öz Masajı ve kıyafet üzerine masajlar gibi her türlü masajı öğreneceksiniz. Karşı tarafa, karşı konulmaz olan büyük zevkle karşılık vermek için nasıl kullanacağınızı öğrenin.

9. Doğru Ortakları Çekmek İçin Cinsel Mıknatıslığınızı Açın
Gerçek cinsel enerjinizin kilidini açtığınızda, manyetik olduğunuzu fark edeceksiniz. İnsanlar odanın karşısından bile size çekilir. Başkalarının fark ettiği enerjik bir parlaklık yayarsınız. Dengeyken ve kendinize aşık olduğunuzda, dengede olan bir partneri de çekeceksiniz. Son olarak, sizin için uygun olmayan ortakları çekme döngüsü sona erer. Hayalindeki partneriniz olun ve hayalinizdeki partnerinizi çekeceksiniz. Ve bunu uygularken akıl almaz derecede üfleme yapan orgazmlar yaparak gerçekleştireceksiniz. Parıltıcını al.

10. Samimiyet Yüksek Düzeyleri İçin Kutsal Cinsiyeti Etkinleştirme
Mezmur İsadora’nın bize öğrettiği şeylerden biri, kutsal cinsellik adı verilen bir kavramdır. Seks hayatınız sıradan insanı tatmin edecek bir şekilde karşılar. Vücudunuzdan geçen enerji miktarı, bir günlerde günlerce elektrik hissedecek ve yanacaktır. Arzu artık sorun olmayacak. Fazla tükenme olabilir.

11. Ortağınız Vahşi Sürüş Edebilir Ana Seks Pozisyonları
Hiçbir dersi öğrencilere Shiva ve Shakti’nin kilidini açan kutsal cinsel konumları öğretmeden tamamlanmamıştır. Eşinizin orgazm tetikleyicilerine kolayca ulaşmanızı sağlayan Kama Sutra pozisyonlarını ve hem maksimum uyarılma ile sizi öne çıkaran ön sevişme tekniklerini öğreneceksiniz. Mezmur İsadora ile tabu yok. Kalıcı, tatmin edici cinsel deneyim için en iyi yöntemleri öğreneceksiniz.

12. Yaşamda Gerçekten İstediğinizi Çekmek için Cinsel Enerjinizi Kanıtlayın
Napoleon Hill, seminal en çok satan Think And Grow Rich’te, en güçlü insan enerjisi olarak cinsiyet enerjisini tanımlar; çünkü cinsel enerji, hayatınızın diğer tüm alanlarında sürücü ve yaratıcılık ile doğrudan ilişkilidir. Farklı araçları kullanarak, bu korelasyonu güçlendirebilir ve hayatta yapmak istediğiniz her şey için durdurulamaz enerjiden yararlanabilirsiniz. Ayrıca, cinsel enerjinizin yaratıcı potansiyelini yaşamak istediğiniz şeyleri çekmek için yönlendirmek için odaklanmış niyetinizi de kullanabilirsiniz.

Yorum Yap